“Pyszne jedzenie. Wspaniała obsługa ”
Giannis Restaurant — recenzja

Giannis Restaurant
Nr 3 wśród 21 Restauracje (Stavros)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy już dwukrotnie. Za każdym razem doskonałe, świeże potrawy. Musaka i faszerowane papryczki obłędne. Tzatziki wyśmienite. Jedliśmy już w kilku miejscach ale tutaj ich smak jest najlepszy. Porcje idealne na zaspokojenie popołudniowego głoda. Tanio. Obsługa szybka i miła. Warto tu zajrzeć. Polecam.

Dziękujemy, zuzolek_2005

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Giannis Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Asprovalta, Thessaloniki Region

Stavros, Thessaloniki Region

Byłeś(-aś) w Giannis Restaurant? Podziel się wrażeniami!