Zrecenzowano: 14 września 2019

Hotel z charakterem. Spędziliśmy, co prawda, tylko jedną noc w apartamencie, ale widok z okien, design, wygoda i pyszności w restauracji hotelowej pozostaną w naszej pamięci. Śniadanie bardzo smaczne, personel uprzejmy-czego trzeba więcej, żeby odpocząć:) Nie było problemu z pieczywem bezglutenowym - zarówno do kolacji, jak i do śniadania. Nie udało nam się spróbować kuchni Wzorcowni, ale kaczka w Przędzalni nie rozczarowała.
W skrócie bardzo polecamy.

Dziękujemy, medental
Zrecenzowano: 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bylismy na weekendowym pobycie ze SPA. Hotel bardzo klimatyczny, w stylu industrialnym. Duże przestronne pokoje aczkolwiek pierwszy pokój jaki dostaliśmy niestety nie spełniał oczekiwań z powodu bardzo brudnej zaplamionej wykładziny. Ale bez problemu dostaliśmy inny pokój tym razem z parkietem. Niestety pokoje są słabo wygłuszone i jedną noc mieliśmy niemal bezsenną z powodu imprezy w pokoju obok:( Nie tyle muzyka była problemem co tupiace całą noc obcasy pań. To trochę nam zepsuło ogólnie bardzo dobre wrażenia z pobytu.
SPA i zabiegi były super. Profesjonalna kadra, pełen relaks, czysciutko, spokojnie. Również hotelowy basen i sauny bardzo na plus. Czysto, woda w basenie przyjemnie ciepła.
Na pewno wielkim plusem w hotelu jest kuchnia. Zarówno śniadania jak i kolacja były super. Śniadania może nie bardzo wyszukane, ale duży wybór, wszystko bardzo świeże. Szczególnie w niedzielę było extra. Kolacja w restauracji Przędzalnia była fantastyczna. Bardziej wyszukane menu, pięknie podane no i do tego pyszne jedzenie. Porcje też w sam raz.
Ogólnie wrażenia bardzo pozytywne pomijając wpadkę z pokojem i hałas. Mimo wszystko miejsce warte polecenia.

Dziękujemy, kryszna80
Zrecenzowano: 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonałe miejsce blisko Warszawy. Świetna obsługa, fantastyczne SPA- pełen profesjonalizm, pyszne jedzonko bardzo komfortowe pokoje. Czysciutko, otoczenie zadbane. Można wybrać się tramwajem do centrum Łodzi i do Manufaktury. Bezpłatny parking. Sedecznie polecam.

Dziękujemy, Drogeria A
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Uwielbiam takie miejsca . Pieknie z klasa przerobiona fabryka na hotel . Doskonaly projekt i materialy . Poza tym profesjonalna i zadowolona ze swojej pracy zaloga . Pani Magdalena na recepcji nie to to ze piekna dziewczyna ale do tego profesjonalna i zadowolona .
ALE ... nie dam 5 * za to ze nie wiedziec czemu oszczedzili na haczykach w lazience . Jest tylko jeden. Zona powiesila swoj recznik a ja musilem suszyc swoj na telewizorze .
To niestety czeste zjawisko w Polsce . Brak wieszakow w lazience i poleczki na szampon i mydlo pod prysznicem . Chyba bede wozil ze soba takie na przylepiec .......

Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, Grzegorz P
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Doskonała obsługa, czystość i jedzenie. :)))
Stosunek ceny do jakości bardzo korzystny. Wygodny bezpłatny parking. Czas umila basen z jaccuzi oraz sauna turecka i fińska :)))
Przyjeżdżajcie.Nie pożałujecie!!!

• Typ podróży: Podróż w pojedynkę