Zrecenzowano: 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonałe miejsce blisko Warszawy. Świetna obsługa, fantastyczne SPA- pełen profesjonalizm, pyszne jedzonko bardzo komfortowe pokoje. Czysciutko, otoczenie zadbane. Można wybrać się tramwajem do centrum Łodzi i do Manufaktury. Bezpłatny parking. Sedecznie polecam.

Dziękujemy, Drogeria A
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Uwielbiam takie miejsca . Pieknie z klasa przerobiona fabryka na hotel . Doskonaly projekt i materialy . Poza tym profesjonalna i zadowolona ze swojej pracy zaloga . Pani Magdalena na recepcji nie to to ze piekna dziewczyna ale do tego profesjonalna i zadowolona .
ALE ... nie dam 5 * za to ze nie wiedziec czemu oszczedzili na haczykach w lazience . Jest tylko jeden. Zona powiesila swoj recznik a ja musilem suszyc swoj na telewizorze .
To niestety czeste zjawisko w Polsce . Brak wieszakow w lazience i poleczki na szampon i mydlo pod prysznicem . Chyba bede wozil ze soba takie na przylepiec .......

Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, Grzegorz P
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Doskonała obsługa, czystość i jedzenie. :)))
Stosunek ceny do jakości bardzo korzystny. Wygodny bezpłatny parking. Czas umila basen z jaccuzi oraz sauna turecka i fińska :)))
Przyjeżdżajcie.Nie pożałujecie!!!

• Typ podróży: Podróż w pojedynkę
1  Dziękujemy, 697jarekt
Zrecenzowano: 24 lipca 2019

Ciekawe wnętrza i architektura zewnętrzna. Szybka i łatwa rezerwacja pobytu z mobile:) Przemiła obsługa i posiłki, obfite śniadania. Gratualcje pomysłu na hotel, spa i konferencyjne centrum.
Polecam jako miejsce na pobyt biznesowy, szkolenie czy pobyt z rodziną.

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, TomaszK2098
Zrecenzowano: 30 czerwca 2019

Fenomenalnie odnowiona fabryka. Jeden z najładniejszych hoteli w jakich byliśmy. Śliczny basen z górnym tarasem. Stylowo urządzony pokój.

· Ocenę jednak obniżają:

Śniadanie bardzo przeciętne zważając na jakość hotelu. Restauracje - niby dwie a każdej z krótkiego menu trudno nam było się zdecydować na cokolwiek rozsądnego plus całkowicie pusta sala zniechęcała jeszcze bardziej...... Z kolei do Łodzi gdzie wybór jest ogromny i nie wiadomo jaką knajpę wybrać z nadmiaru propozycji nie mogliśmy już się udać...... , a w Pabianicach w niedzielny wieczór wybór był prawie żaden bo wszystko pozamykane.

Na szczęście z braku innych zajrzeliśmy do nie branej początkowo pod uwagę położonej dwie minuty od hotelu jak się okazało całkiem dobrej Quatro, w której ratując się zjedliśmy w końcu najlepszą (restauracyjną) shoarmę od lat).
Personel niby miły (w chłodnym wyuczonym stylu), ale bez wchodzenia w szczegóły napiszę, że w zakresie stanięcia na wysokości zadania przy wyjeździe na specjalną (urodzinową) okazję są lata świetlne za Hiltonami.

Dziękujemy, airtravelbug2019