Pabianice

Świetne miejsce!

Zrecenzowano: 25 czerwca 2019
tyska_888_

Zrecenzowano: 27 czerwca 2019

Piękne, zielone miejsce w centrum miasta. Oprócz zobaczenia rzeźb, można po prostu zrelaksować się w parku nad rzeką. Serdecznie polecam.

Dziękujemy, Ania S
Zrecenzowano: 25 czerwca 2019

Fajny, przyjazny odwiedzającym park. Można wejść za darmo, co jest niewątpliwą zaletą. Szczególnie jak wybierasz się całą rodziną. Godziny otwarcia też są bardzo długie, a lokalizacja w centrum miasta sprawia, że warto odwiedzić park przynajmniej raz będąc w Pabianicach. Park zdecydowanie lepiej odwiedzać w słoneczny dzień, ze względu na piękne okoliczności przyrody.

Dziękujemy, tyska_888_
Zrecenzowano: 16 czerwca 2019

Warto zobaczyć. Fajnie, że wreszcie w Pabianicach coś się dzieje i pojawia się coraz więcej miejsc, które przyciągają zarówno miejscowych, jak i turystów. Miejsce jest zadbane, można miło spędzić czas w otoczeniu fajnej sztuki. Polecam!

Dziękujemy, Aleksandra R
Zrecenzowano: 16 czerwca 2019

Ciekawa atrakcja. Miałem okazję zwiedzać park podczas pleneru rzeźbiarskiego, który odbywał się a maju. Jest to dobry okres, by wybrać się na zwiedzanie. Udało mi się porozmawiać przez chwilę z artystą ze Stanów, który akurat pracował nad swoją rzeźbą. Miło wspominam.

Dziękujemy, wBance
Zrecenzowano: 7 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Europejski Park Rzeźby to sztuka w centrum miasta na wysokim poziomie, zachęcam do zwiedzania parku oraz podziwiania najpiękniejszego w centralnej Polsce pola golfowego,pozdrawiam

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, Piotr M