Zrecenzowano: 14 października 2015

Plusy:
- Bardzo miły personel. Wszystko da się załatwić.
- Bardzo dobra restauracja koło hotelu z super kucharka
- Ładny i wygodny pokój
- Można zabrać ze sobą psa i nie ma z tym problemu i jest naprawdę sporo miejsca aby z nim pospacerować (duży ogród)

Minusy:
- Zbyt cienkie ściany, dzielące pokoje, czasem to przeszkadzało jak ktoś głośno się zachowywał.

Termin pobytu: wrzesień 2015
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
2  Dziękujemy, Mosajek
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2015

Znam ten hotel od samego początku. Kilka lat temu, gdy powstał byłem tam jednym z pierwszych klientów. Standard mi odpowiadał i lokalizacja na uboczu również, a przy tym przystępne ceny, ale chyba właściciele poszli w złą stronę z klientelą...

po 3 latach ponownie odwiedziłem ten hotel i oto moja opinia:

LOKALIZACJA - łatwo przeoczyć wjazd. Pomiędzy domkami jest wąski wjazd jak na prywatne podwórko. Szukajcie sklepu "Żabka", wjazd jest po prawej i lewej stronie sklepu.

PARKING - 4 miejsca z frontu, przy recepcji ale kilkanaście za budynkiem. Darmowy.

POKOJE - idea pokoi wieloosobowych się sprawdza, ale to też przyciąga grupy robotników nie koniecznie kulturalnych i cichych. Trzeba na to zwrócić uwagę podczas rezerwacji, żeby nie umieścili Was w tym samym zespole pokoi co robotników. Oni siedzą pod zadaszeniem i dość głośno rozmawiają popijając piwko z zabki i paląc papierosy.
Sam pokój miał 5 łóżek chyba więc dla rodziny czy grupy znajomych to dobra opcja.
Łazienkę można byłoby już odświeżyć.

Wskazówka dotycząca pokoi: nie bierzcie pokoju w pobliżu robotników i przy restauracji, bo pani podająca śniadanie będzie hałasowała obcasami od 6:00.
Termin pobytu: lipiec 2015
Dziękujemy, DarekW866
Zrecenzowano: 3 lipca 2015 z urządzeń przenośnych

Pokój super (czysty nowy fajnie urządzony) w recepcji obsługa profesjonalana i expresowa Jakoś do ceny kapitalna. Niestety nie zdążyłem sprawdzić restauracji. Z czystym sumieniem mogę polecić ten hotel, sam będąc w okolicy napewno odwiedzać bede ten obiekt. POLECAM

Termin pobytu: lipiec 2015
Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, grzegorzi2015
Zrecenzowano: 15 czerwca 2014

Nocowałem w tym hotelu wielokrotnie. Hotel zdecydowanie godny polecenia, zadbane, nowe i wygodne pokoje, cisza i spokój. Obsługa miła, uśmiechnięta i szybka. Duży, bezpłatny parking.
Idealny w celach służbowych - nie traci się czasu na wydłużone kwaterowania, wystawianie faktur, oczekiwanie na posiłek, itp.
Polecam!

Termin pobytu: czerwiec 2014
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
1  Dziękujemy, lenin1221
Zrecenzowano: 11 czerwca 2014

Witam wszystkich podróżników :). Gorąco polecam ten hotel jako że nieraz już tam spałem i zawsze byłem mile i dobrze obsłużony. Cena do jakości bardzo odpowiednia. Łatwo dojechać, duży parking i blisko wylotówki na Warszawę jeśli chodzi o podróże biznesowe.

Termin pobytu: czerwiec 2014
  • Typ podróży: Podróż służbowa