“Sympatycznie i pysznie.”
Trattoria Mamma Mia — recenzja

Trattoria Mamma Mia
Nr 3 wśród 29 Restauracje (Pabianice)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jest bardzo dobre jedzenie bardzo sympatyczny właściciel. Polecam w 100%. Klimat typowo włoski. Jedynie takie miejsce w Pabianicach.

Dziękujemy, Ireneusz R

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wow! Jestem pod mega wrażeniem, smak potraw przechodzi moje najśmielsze oczekiwania. Smacznie, szybka obsługa, krótki czas oczekiwania. 3 plusy żadnego minusa :-)

Dziękujemy, SylwiaWojcik
Zrecenzowano 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie pyszne polecam, pizzę i lazanie. Nawet wodę mineralna maja importowana. Słabo z wolnymi stolikami trzeba rezerwować.

Dziękujemy, karolbranson6
Zrecenzowano 3 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smacznie! Każde wybrane danie było fantastyczne!Porcje nie są wielkie ale sycące.Szybka i sprawna obsługa,przyjemny wystrój.Polecam!

Dziękujemy, Barbara J
Zrecenzowano 26 maja 2019

Pierwsza wizyta z okazji Dnia Mamy.Wspaniałe dania ,pięknie podane.Wszystko świeżo przygotowane,gorące , pachnące ,pyszne.Genialny kucharz ! Wygląd talerzy czarujący.

Dziękujemy, Freedom645096

Trattoria Mamma Mia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Pabianice, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Trattoria Mamma Mia? Podziel się wrażeniami!