“Obiad w plenerze”
Osada Rybacka Sereczyn — recenzja

Osada Rybacka Sereczyn
Nr 5 wśród 29 Restauracje (Pabianice)
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie smaczne ryby
Wspaniałe flaki z lina
Kłopot jest w sobotę i niedzielę dla niecierpliwych

Dziękujemy, 812marekj

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Jedzenie bardzo smaczne , duże porcje obsługa standardowa. Jedyny minus to zwierzęta na terenie tego obiektu. W mojej opinii zaniedbane i głodne. Nie polecam tego miejsca w dni świąteczne i długie weekendy z uwagi na b. dużą ilość ludzi. Jak dla mnie to miejsce sprawia wrażenie letniego kurortu nastawionego na zysk konsumpcyjny... Szkoda tylko tych zwierząt !!!

Dziękujemy, RobertSta
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Mile miejsce na spędzenie popołudnia pomiędzy stawikami
Panie w kasie bardzo miłe i pomocne
Mimo dużej ilości osób obsługa sprawna
Niestety wielki minus za ZOO
Zwierzęta zaniedbane i głodne w małych zagrodach pozbawionych cienia czyli w pełnym słońcu przez cały dzień
Osły wyraźnie zestresowane i głodne
Natomiast konie w swoich odchodach i pozostawione samym sobie
Ogólnie panujący smród i smutek
Nie wspominam o świnkach które leżały w kupię gnoje na samym końcu zwierzyńca
WSTYD!!!!!

Dziękujemy, Leonard2005
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Polecam. Spędziliśmy z mężem w Sereczynie niedzielne popołudnie. W gospodarstwie było dużo ludzi mimo to kolejka (zamawianie dań) szybko się przesuwała , znalezienie wolnego stolika również nie było problemem. Świetnym rozwiązaniem są elektroniczne czytniki, które otrzymuje się po złożeniu zamówienia - dzięki nim kelner bez problemu na dużym terenu znajduje wybrany przez gościa stolik. Ryby przez nas zamówione były bardzo dobre ( sum i jesiotr z frytkami i surówką) ceny jak dla mnie normalne - posiłek dla dwojga z sokami tłoczonymi 87 złotych.

Dziękujemy, Jola1967
Zrecenzowano 29 lipca 2019

Pstrag Filet Zero smaku Jalowe Jedzenie Karp Filet Same osci zero smaku ,,,, Nawet nie chce mi sie pisac dalej generalnie wydane kolo 200zl nie wiem za co/..... Ostatnia moja wizyta w tym miejscu , jedyny plus to zimne napoje...

1  Dziękujemy, pawel22222

Osada Rybacka Sereczyn — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Osada Rybacka Sereczyn? Podziel się wrażeniami!