“Na piątkę z plusem”
Opowiesci Z Narwi — recenzja

Opowiesci Z Narwi
Nr 4 wśród 9 Restauracje (Tykocin)
Zrecenzowano 26 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Wspólnie ze znajomymi wpadliśmy przy okazji zwiedzania Tykocina na bardzo późny obiad. Niestety nie było już kilku pozycji z menu, ale to co zamówiliśmy było na bardzo dobrym poziomie. Nie będę zachwalał konkretnych potraw, ale każdy z nas był w pełni usatysfakcjonowany i najedzony. Plus za przemiłą obsługę. Polecam z czystym sercem.

1  Dziękujemy, 689ryszardw
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Agnieszka S, Właściciel, Opowiesci Z NarwiOdpowiedź udzielona 27 maja 2019

Dziękujemy- zapraszamy ponownie

Zrecenzowano 2 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Menu (kilkanaście pozycji, akurat!), wystrój, surowce, jakość potraw - wszystko spójne, nawiązujące do miejscowych tradycji. Do tego galeria obrazów na ścianach i szeroki uśmiech właścicielki, która kilka kat temu przywróciła blask zaniedbanemu budynkowi, zamieniając płyty gipsowe na pierwotne mury i drewniane dźwigary. Jak miło, że ktoś zamiast na intensywny marketing postawił na autentyzm i powrót do tradycji. Przepisy tutejszych gospodyń, produkty tylko lokalne, dla mnie to unikalny klimat jakiego zawsze szukam jako turysta!

Dziękujemy, 543tomaszz
Zrecenzowano 2 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Zaczęło się od tego, że było to jedyne miejsce, w którym mogliśmy zjeść śniadanie. Wszystkie restauracje otwarte od południa, a tu - start punkt dziesiąta! Przesympatyczna właścicielka wita szerokim uśmiechem każdego wchodzącego, szybko się krząta wokół nas. Luźno rozstawione stoliki, nie stukamy krzesłami w sąsiadów. Na ścianach obrazy lokalnych artystów. Próbujemy zupy rybnej, stynki, sandacza w sosie miętowym. Wszystko bardzo smaczne! A że przy okazji możemy poczytać o historii obiektu, nawiązaniu do lokalnych zwyczajów tradycji i przepisów – możemy tylko gorąco polecić wszystkim odwiedzającym Tykocin odwiedziny w tym czarownym miejscu!

Dziękujemy, henrykaz2017
Zrecenzowano 1 maja 2019

Kiszka ziemniaczana śmierdząca zepsutym mięsem, żurek zimny, makaron z rakami szary i bez wyrazu. Ciemno w środku. Brudna toaleta (tylko jedna damsko-męska). Nie polecam !

4  Dziękujemy, j007209
Zrecenzowano 22 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Jadłyśmy raki z makaronem. Pysznie, świeżo, porcja w sam raz. Czas oczekiwania jak w restauracjach czyli jest czas na spokojną rozmowę. Bardzo polecam.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, jolantak362

Opowiesci Z Narwi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tykocin, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Opowiesci Z Narwi? Podziel się wrażeniami!