“"Szybki" obiad po zwiedzaniu”

Restauracja Zamkowa | Zamek w Tykocinie
Nr 4 wśród 7 Restauracje (Tykocin)
Kuchnie: Polska, Rosyjska, Izraelska
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opis: Naszym celem było stworzenie wyjątkowego miejsca, w którym historia przeplata się z kuchnią w regionalnym wydaniu. Tykocin przez wieki stanowił tygiel wielu kultur: polskiej, litewskiej, żydowskiej, ruskiej i tatarskiej. Czerpaliśmy z tych inspiracji, współcześnie modyfikując i komponując menu ze świeżych, lokalnych surowców . Wykorzystujemy produkty najwyższej jakości, występujące sezonowo. Dlatego nasze dania zmieniają się wraz z porami roku.
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Wpadliśmy zobaczyć zamek w Tykocinie i był to strzał w 10!
Gorąco polecam zwiedzanie z przewodnikiem (nie ma innej możliwości).
Pani, która nas oprowadzała absolutna profeska, konkret i wiedza plus wdzięk osobisty.
Gorzej wyglądało to w restauracji. Obsługa to młodzi ludzi, którzy czasem nie przejawiają większego zainteresowania klientem. Rozumiem, że weekend, że chrzciny, które wyłączyły 1/3 restauracji z ruchu mogą dokuczać, ale spodziewałem się większej atencji. W moim przypadku taka potrzeba nie występuje zbyt często :)
No i jak często bywa, kelner znika w momencie, gdy przychodzi czas płacenia.
O wiele lepiej prezentuje się jedzenie i napitki.
Polecam kwas chlebowy! Absolutnie świetny smak i w upalny dzień wywołał uśmiechy na naszych twarzach.
Pierogi z gęsiną świetne a pikanterii dodaje im imbir.
Kołduny litewskie bardzo dobre, choć....
Tatarskie czebureki równie świetne, choć...
Wymieniliśmy się sosami, bo naszym zdaniem o wiele bardziej do siebie pasowały.
Pierwsza i pewnie nie ostatnia wizyta.
Polecam

2  Dziękujemy, tatelek

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Bardzo smakowała mi zamówiona babka ziemniaczana, białystokery oraz litewski kwas chlebowy. Obsługa Średnio interesowała się klientami i za to odejmuję jeden punkt.

1  Dziękujemy, Aleksandra W
Zrecenzowano 9 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Gęsie żołądki, sałatka cesarska i zupa rybna,
Podane w odwrotnej kolejności, ale „smakowo”, to tak warto to ustawić.
Obsługa rozumna i sprawna. Czas oczekiwania na jedzenie bardzo rozsądny.
Minus, to kawa. Ale to kwestia gustu, bo znam ludzi, którzy preferują robustę.

1  Dziękujemy, BarteK1974
Zrecenzowano 7 lipca 2019

Byliśmy w niedzielę, akustyka na sali taka, że nawet przy średnim obłożeniu jest bardzo głośno. Zamówiliśmy zupy - jako że byliśmy głodni a ludzi było dużo i nie chcieliśmy długo czekać. Wzięliśmy rosół, żurek i zupę rybną. Rosół bardzo sztuczny w smaku i mocno pieprzny. Rybna jak twierdzi mój mąż najgorsza jaką jadł ( a jada zupy rybne często w różnych miejscach) i przede wszystkim ekstremalnie słona. Żurek znowu odwrotnie - nie słony i kompletnie bez smaku, brak tego smaku maskowany dużą ilością majeranku. Nie wybiorę się ponownie.

1  Dziękujemy, Anna R
Zrecenzowano 26 czerwca 2019

Babka ziemniaczana, popita kwasem chlebowym bardzo mi smakowała. Równie dobra była ryba. Miła obsługa, chłodno w restauracji, co podczas upałów szczególnie docenialiśmy

Dziękujemy, lidia850

Restauracja Zamkowa | Zamek w Tykocinie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tykocin, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Zamkowa | Zamek w Tykocinie? Podziel się wrażeniami!