Skontaktuj się z miejscem zakwaterowania, aby uzyskać informacje o dostępności.
Dostępne są podobne hotele.
Wyświetl wszystkie
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Mimo iż zamek jest piękny i znajduje sie też w pięknym miejscu to niestety nasz pobyt mnie rozczarował.
Pokoje na zdjęciach wydają się dużo ładniejsze, zapewne na stronie zamku załączone są fotki najlepszych pokoi , tymczasem my dostaliśmy dwa pokoje nr 5 i 6 o naprawde przeciętnym standardzie. W pkoju nie ma ani tv ani radia , internet też nie działał, niby na 1 noc-tak jak w naszym przypadku to nie był wielki problem , ale na dłuższy pobyt... trochę dziwnie.
Moje dzieci przez przypadek zostawiły w łazience elektryczne szczoteczki , które niestety zostały wyrzucone przez obsługę.. po telefonie do hotelu najpierw zostałam poinformowana , ze zostana odesłane , potem mailownie , że jednak nie zostały znalezione...Jako były pracownik 5* hotelu , wiem , ze nie należy wyrzucac NICZEGO co pozostawi za sobą gość htelowy! i nie chodzi tu nawet o wartościowe rzczy ale nawet o najbardziej błache-mogą one bowiem dla kogoś mieć wartość sentymentalną i nie nam to oceniać.
W łazience , w pokoju 6 nie ma mozliwości zaczepienia prysznica , więc w trakcie mycia trzeba go przytrzymywać jedną ręką. Czystość łazienki też pozostawiała wiele do życzenia.
Mogę za to wysoko ocenić restauracje , miła obsługa , smaczne jedzenie i bardzo dobre śniadanie. Na posiłek warto się wybrać , na nocleg zdecydowanie nie.

Wskazówka dotycząca pokoi: Absolutnie nie nadaje się dla ludzi z niepełnosprawościami ruchowymi-kręte schody do góry , bez windy.
Dziękujemy, ewwka
Zrecenzowano: 11 stycznia 2019

Zamek w Tykocinie to miejsce z klimatem i historią. Dzięki temu, że jest niedaleko Białegostoku - to idealna baza na weekendowy wypad za miasto, lub po prostu na obiad i spacer. Na miejscu jest dobra kuchnia - szczególnie polecam pierogi :). Widać, że zamek wciąż się rozbudowuje i oferuje fajne imprezy takie jak Podlaskie Auto Cafe lub Gęsinę na św. Marcina. Jest w czym wybierać - kto jeszcze nie był - warto!!! A jeśli chodzi o hotel - miła, profesjonalna obsługa i nienaganna czystość.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, Aleksandra B
Zrecenzowano: 3 września 2018

spędziliśmy tam 4 noce, pokoj spory i czysty bez udogodnień. Denerwujące było łózko ktore było podwójne ale z dwóch łózek i cały czas sie rozjeżdżało, obsługa miła , sniadani dobre ale co dziennie to samo , juz na trzecim śniadaniu mi sie jeść nie chciało , zero inicjatywy .

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, 438_lukaszm
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo miłe miejsce.Jedynym minusem jest targanie walizki po ok. 60 stopniach wieży- osoby starsze mogą mieć kłopot. Reszta ok. Gratulacje dla Właściciela za pasję.Siatka na owady w oknie bardzo przydatna.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, 699krzysztofs
Zrecenzowano: 28 listopada 2017

Klimatyczny pokój, wygodne łóżko, czysto, miło, wygodnie. I elegancko, bo pokoje urządzone w dobrym stylu. Wystrój ze sobą współgra, nie jest przypadkowy jak często się zdarza w podobnych miejscach. Obsługa na 5-tkę! Widoki z okna na okolicę, czyli na rozlewiska rzeki, łąki i malowniczy Tykocin. Wszystko z dala od ruchliwych dróg. Można naładować baterie :). Noce w zamku spokojne - żadnych duchów nie ma, choć nie jeden monarcha postawił tam nogę ;). Zamek ma ciekawą historię. Poza tym Tykocin sam w sobie także warty przejścia wzdłuż i wszerz. Wrócę tu jeszcze, bo można nacieszyć duszę, oko i podniebienie.

Termin pobytu: październik 2017
Dziękujemy, natnaturalnie