Zarezerwuj najniższą cenę w tych witrynach
ZenHotels.com
Zrecenzowano: 11 stycznia 2019

Zamek w Tykocinie to miejsce z klimatem i historią. Dzięki temu, że jest niedaleko Białegostoku - to idealna baza na weekendowy wypad za miasto, lub po prostu na obiad i spacer. Na miejscu jest dobra kuchnia - szczególnie polecam pierogi :). Widać, że zamek wciąż się rozbudowuje i oferuje fajne imprezy takie jak Podlaskie Auto Cafe lub Gęsinę na św. Marcina. Jest w czym wybierać - kto jeszcze nie był - warto!!! A jeśli chodzi o hotel - miła, profesjonalna obsługa i nienaganna czystość.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, Aleksandra B
Zrecenzowano: 3 września 2018

spędziliśmy tam 4 noce, pokoj spory i czysty bez udogodnień. Denerwujące było łózko ktore było podwójne ale z dwóch łózek i cały czas sie rozjeżdżało, obsługa miła , sniadani dobre ale co dziennie to samo , juz na trzecim śniadaniu mi sie jeść nie chciało , zero inicjatywy .

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, 438_lukaszm
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo miłe miejsce.Jedynym minusem jest targanie walizki po ok. 60 stopniach wieży- osoby starsze mogą mieć kłopot. Reszta ok. Gratulacje dla Właściciela za pasję.Siatka na owady w oknie bardzo przydatna.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, 699krzysztofs
Zrecenzowano: 28 listopada 2017

Klimatyczny pokój, wygodne łóżko, czysto, miło, wygodnie. I elegancko, bo pokoje urządzone w dobrym stylu. Wystrój ze sobą współgra, nie jest przypadkowy jak często się zdarza w podobnych miejscach. Obsługa na 5-tkę! Widoki z okna na okolicę, czyli na rozlewiska rzeki, łąki i malowniczy Tykocin. Wszystko z dala od ruchliwych dróg. Można naładować baterie :). Noce w zamku spokojne - żadnych duchów nie ma, choć nie jeden monarcha postawił tam nogę ;). Zamek ma ciekawą historię. Poza tym Tykocin sam w sobie także warty przejścia wzdłuż i wszerz. Wrócę tu jeszcze, bo można nacieszyć duszę, oko i podniebienie.

Termin pobytu: październik 2017
Dziękujemy, natnaturalnie
Zrecenzowano: 24 lipca 2017

Miejsce posiada niesamowity klimat, właściciele dbają o najmniejszy detal. Wszystko jest wiernie odwzorowane, gorąco polecam muzeum w podziemiach zamku - ciekawa podróż w przeszłość! Bardzo dobra kuchnia z lokalnymi przysmakami!

Termin pobytu: lipiec 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi