Skontaktuj się z miejscem zakwaterowania, aby uzyskać informacje o dostępności.
Dostępne są podobne hotele.
Wyświetl wszystkie
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo miłe miejsce.Jedynym minusem jest targanie walizki po ok. 60 stopniach wieży- osoby starsze mogą mieć kłopot. Reszta ok. Gratulacje dla Właściciela za pasję.Siatka na owady w oknie bardzo przydatna.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, 699krzysztofs
Zrecenzowano: 28 listopada 2017

Klimatyczny pokój, wygodne łóżko, czysto, miło, wygodnie. I elegancko, bo pokoje urządzone w dobrym stylu. Wystrój ze sobą współgra, nie jest przypadkowy jak często się zdarza w podobnych miejscach. Obsługa na 5-tkę! Widoki z okna na okolicę, czyli na rozlewiska rzeki, łąki i malowniczy Tykocin. Wszystko z dala od ruchliwych dróg. Można naładować baterie :). Noce w zamku spokojne - żadnych duchów nie ma, choć nie jeden monarcha postawił tam nogę ;). Zamek ma ciekawą historię. Poza tym Tykocin sam w sobie także warty przejścia wzdłuż i wszerz. Wrócę tu jeszcze, bo można nacieszyć duszę, oko i podniebienie.

Termin pobytu: październik 2017
Dziękujemy, natnaturalnie
Zrecenzowano: 24 lipca 2017

Miejsce posiada niesamowity klimat, właściciele dbają o najmniejszy detal. Wszystko jest wiernie odwzorowane, gorąco polecam muzeum w podziemiach zamku - ciekawa podróż w przeszłość! Bardzo dobra kuchnia z lokalnymi przysmakami!

Termin pobytu: lipiec 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Paweł G
Zrecenzowano: 7 listopada 2016

Rodzinna, ciepła atmosfera i niezapomniany nocleg w najprawdziwszym zamku! Polecam każdemu, kto chciałby przeżyć coś wyjątkowego w trakcie swojego urlopu.
Obiekt posiada Restaurację oraz Muzeum, z których koniecznie trzeba skorzystać!

Termin pobytu: wrzesień 2016
Dziękujemy, bretfus
Zrecenzowano: 7 listopada 2016

Mieliśmy okazje oglądać rekonstrukcje oblężenia z czasu Potopu szwedzkiego. Widowisko było niesamowite, zupełnie jakby człowiek cofnął się w czasie.
To co mnie urzekło w Zamku tykocińskim to bardzo ciepły klimat.
Co do kuchni i serwowanych tam potraw to na pewno mogę polecić Kreplach (nie wiem czy to tak się pisze, w każdym razie było pyszne) i gęsinę.
Pokój był czysty i ładnie urządzony, bardzo podobał mi się widok z okna.
Jestem pewna, że jeśli wybierzemy się na Podlasie to wrócimy na Zamek w Tykocinie.

Wskazówka dotycząca pokoi: Piękne widoki, super klimat
Termin pobytu: luty 2016
Dziękujemy, Moni E