Skontaktuj się z miejscem zakwaterowania, aby uzyskać informacje o dostępności.
Dostępne są podobne hotele.
Wyświetl wszystkie
Zrecenzowano: 24 lipca 2017

Miejsce posiada niesamowity klimat, właściciele dbają o najmniejszy detal. Wszystko jest wiernie odwzorowane, gorąco polecam muzeum w podziemiach zamku - ciekawa podróż w przeszłość! Bardzo dobra kuchnia z lokalnymi przysmakami!

Termin pobytu: lipiec 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Paweł G
Zrecenzowano: 7 listopada 2016

Rodzinna, ciepła atmosfera i niezapomniany nocleg w najprawdziwszym zamku! Polecam każdemu, kto chciałby przeżyć coś wyjątkowego w trakcie swojego urlopu.
Obiekt posiada Restaurację oraz Muzeum, z których koniecznie trzeba skorzystać!

Termin pobytu: wrzesień 2016
Dziękujemy, bretfus
Zrecenzowano: 7 listopada 2016

Mieliśmy okazje oglądać rekonstrukcje oblężenia z czasu Potopu szwedzkiego. Widowisko było niesamowite, zupełnie jakby człowiek cofnął się w czasie.
To co mnie urzekło w Zamku tykocińskim to bardzo ciepły klimat.
Co do kuchni i serwowanych tam potraw to na pewno mogę polecić Kreplach (nie wiem czy to tak się pisze, w każdym razie było pyszne) i gęsinę.
Pokój był czysty i ładnie urządzony, bardzo podobał mi się widok z okna.
Jestem pewna, że jeśli wybierzemy się na Podlasie to wrócimy na Zamek w Tykocinie.

Wskazówka dotycząca pokoi: Piękne widoki, super klimat
Termin pobytu: luty 2016
Dziękujemy, Moni E
Zrecenzowano: 7 listopada 2016

Zamek w Tykocinie jest świetnym miejscem na spędzenie czasu poza miastem. Położony w malowniczej okolicy oferuje gościom nie tylko posiłki, ale i pokoje noclegowe. W czasie mojej ostatniej wizyty wraz z dziewczyną zjedliśmy smaczny obiad w zamkowej restauracji. Szczególnie warte polecenia są regionalne piwa litewskie.

Termin pobytu: październik 2016
Dziękujemy, jzochowski
Zrecenzowano: 6 listopada 2016

Spędziliśmy w zamku tylko jedną noc ale byliśmy mile zaskoczeni. Byliśmy jedynymi gośćmi tego dnia i dojechaliśmy do zamku dopiero w późnych godzinach nocnych. Bardzo przyjemny stróż czekał na nas i zaprowadził do pokoju. Sam pokój to chyba najsłabszy punkt pobytu. Duży, jasny i czysty ale jakiś taki bez duszy (i bez telewizora).
Rano przyjemna niespodzianka - pyszne śniadanie a później zwiedzanie z przewodnikiem. Sama jestem przewodnikiem miejskim i z przyjemnością słuchałam opowieści o historii zamku. Brawo dla Pana przewodnika i dla pomysłodawcy odbudowy tego miejsca. Mam nadzieję że gdy zamek zostanie ukończony stanie się chętnie odwiedzaną atrakcją Podlasia.

Polecamy

Termin pobytu: listopad 2016