Skontaktuj się z miejscem zakwaterowania, aby uzyskać informacje o dostępności.
Dostępne są podobne hotele.
Wyświetl wszystkie
Zrecenzowano: 7 listopada 2016

Zamek w Tykocinie jest świetnym miejscem na spędzenie czasu poza miastem. Położony w malowniczej okolicy oferuje gościom nie tylko posiłki, ale i pokoje noclegowe. W czasie mojej ostatniej wizyty wraz z dziewczyną zjedliśmy smaczny obiad w zamkowej restauracji. Szczególnie warte polecenia są regionalne piwa litewskie.

Termin pobytu: październik 2016
Dziękujemy, jzochowski
Zrecenzowano: 6 listopada 2016

Spędziliśmy w zamku tylko jedną noc ale byliśmy mile zaskoczeni. Byliśmy jedynymi gośćmi tego dnia i dojechaliśmy do zamku dopiero w późnych godzinach nocnych. Bardzo przyjemny stróż czekał na nas i zaprowadził do pokoju. Sam pokój to chyba najsłabszy punkt pobytu. Duży, jasny i czysty ale jakiś taki bez duszy (i bez telewizora).
Rano przyjemna niespodzianka - pyszne śniadanie a później zwiedzanie z przewodnikiem. Sama jestem przewodnikiem miejskim i z przyjemnością słuchałam opowieści o historii zamku. Brawo dla Pana przewodnika i dla pomysłodawcy odbudowy tego miejsca. Mam nadzieję że gdy zamek zostanie ukończony stanie się chętnie odwiedzaną atrakcją Podlasia.

Polecamy

Termin pobytu: listopad 2016
Dziękujemy, MagdaWod
Zrecenzowano: 31 marca 2016

Zamek Króla Zygmunta Augusta w Tykocinie z piękną bryłą położony nad Narwią na jej prawym brzegu oczaruje Ciebie swym pięknem. W restauracji stylowe ławy obrazy i smaczne jadło. Zamek zrekonstruowano w latach 60 jest wizytówką Tykocina. Warto tu zajechać na posiłek a przy okazji zapoznać się z Historią zamku.

Termin pobytu: maj 2015
2  Dziękujemy, Roman S
Zrecenzowano: 18 lipca 2015 z urządzeń przenośnych

dojechaliśmy bardzo późno (po 22) a mimo to pani zaserwowała nam przepyszne kołduny - raz jeszcze dzięki!
zamek ciekawy mimo że to rekonstrukcja, pokoje dość skromne ale atmosfera rekompensuje te niewielkie braki.
łazienka czysta, woda gorąca a więc wszytko czego yrzeba zmęczonemu podróżnikowi.
plusem są obfite śniadania i wliczone w cenę zwiedzanie zamku.
obsługa miła i uprzejma.

Termin pobytu: lipiec 2015
3  Dziękujemy, cezary59
Zrecenzowano: 26 stycznia 2015

Zamek w Tykocinie oferuje pokoje ze śniadaniem w nowowybudowanym obiekcie w miejscu dawnego zamku. Pokoje zlokalizowane są w najwyższej kondygnacji do której wchodzi się po krętych schodach ceglanej wieży. W samym pokoju nie ma już żadnych nawiązań do zamkowej architektury. Pokój, który dostaliśmy był przestronny, jasny i czysty. Na podłogach gołe sosnowe deski, co w dużej pustej przestrzeni powoduje nieprzyjemny pogłos. Dla klimatu byłoby lepiej gdyby położyć tam jakiś ładny dywan. Z okien piękny widok na dolinę Narwi. Minusem pokoju, który rezerwowaliśmy jako dwuosobowy z łożem małżeńskim był fakt, że owe łoże stanowiły dwa zestawione ze sobą pojedyncze łóżka. Śniadania w formie dobrze zaopatrzonego bufetu również z ciepłymi potrawami (jajka, parówki). Goście hotelowi w cenie mają zwiedzanie zamku z przewodnikiem. W zamku funkcjonuje restauracja.

Wskazówka dotycząca pokoi: Różnica pomiędzy pokojem a apartamentem jest taka, że w apartamencie w łazience zamiast prysznica jest wanna.
Termin pobytu: wrzesień 2014
3  Dziękujemy, Kamil P