Skontaktuj się z miejscem zakwaterowania, aby uzyskać informacje o dostępności.
Dostępne są podobne hotele.
Wyświetl wszystkie
Zrecenzowano: 18 lipca 2015 z urządzeń przenośnych

dojechaliśmy bardzo późno (po 22) a mimo to pani zaserwowała nam przepyszne kołduny - raz jeszcze dzięki!
zamek ciekawy mimo że to rekonstrukcja, pokoje dość skromne ale atmosfera rekompensuje te niewielkie braki.
łazienka czysta, woda gorąca a więc wszytko czego yrzeba zmęczonemu podróżnikowi.
plusem są obfite śniadania i wliczone w cenę zwiedzanie zamku.
obsługa miła i uprzejma.

Termin pobytu: lipiec 2015
3  Dziękujemy, cezary59
Zrecenzowano: 26 stycznia 2015

Zamek w Tykocinie oferuje pokoje ze śniadaniem w nowowybudowanym obiekcie w miejscu dawnego zamku. Pokoje zlokalizowane są w najwyższej kondygnacji do której wchodzi się po krętych schodach ceglanej wieży. W samym pokoju nie ma już żadnych nawiązań do zamkowej architektury. Pokój, który dostaliśmy był przestronny, jasny i czysty. Na podłogach gołe sosnowe deski, co w dużej pustej przestrzeni powoduje nieprzyjemny pogłos. Dla klimatu byłoby lepiej gdyby położyć tam jakiś ładny dywan. Z okien piękny widok na dolinę Narwi. Minusem pokoju, który rezerwowaliśmy jako dwuosobowy z łożem małżeńskim był fakt, że owe łoże stanowiły dwa zestawione ze sobą pojedyncze łóżka. Śniadania w formie dobrze zaopatrzonego bufetu również z ciepłymi potrawami (jajka, parówki). Goście hotelowi w cenie mają zwiedzanie zamku z przewodnikiem. W zamku funkcjonuje restauracja.

Wskazówka dotycząca pokoi: Różnica pomiędzy pokojem a apartamentem jest taka, że w apartamencie w łazience zamiast prysznica jest wanna.
Termin pobytu: wrzesień 2014
3  Dziękujemy, Kamil P
Zrecenzowano: 6 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Termin pobytu: marzec 2019
Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Zrecenzowano: 15 czerwca 2016

Termin pobytu: czerwiec 2016
Zrecenzowano: 4 października 2015

Wskazówka dotycząca pokoi: In cold weather bring your own heater, if you arrive late - food and drink
Termin pobytu: wrzesień 2015
  • Typ podróży: Podróż służbowa