Tykocin

“Niedrogo i klimatycznie”

Restauracja Villa Regent
Nr 7 wśród 7 Restauracje (Tykocin)
Zrecenzowano 4 września 2019

Miła i życzliwa obsługa. Smaczne i relatywnie niedrogie dania. Duże i wygodne pokoje. Duże czyste łazienki. Odradzam latem pokoje na ostatniej kondygnacji - gorąco... Brak parkingu strzeżonego. Bardzo dobra lokalizacja (przy synagodze), dobrze oznaczony dojazd.

Dziękujemy, Wielkismakosz7

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Spory wybór smacznych i ciekawych dań kuchni polskiej i żydowskiej. sympatyczna, profesjonalna obsługa, średni poziom cenowy.

Dziękujemy, Rafal_1010
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Bardzo dobre jedzenie. Byliśmy we czworo. Każdy jadł coś innego. Wszystkim bardzo smakowało. Kawa i desery również zostawiły bardzo miłe wspomnienia. Wystrój ciekawy. W piwnicy wystawa zdjęć starego Tykocina. Obsługa sprawna i przyjazna. Można tu zjeść i się zrelaksować. Polecam

Dziękujemy, KrzysiekZao
Zrecenzowano 15 lipca 2019

Restauracja zaraz obok Synagogi serwuje dania kuchni żydowskiej, ale nie tylko. W menu dania wegetarianskie, np. pyszna sałatka z burakiem i serem korycińskim, hummus, bardzo dobre "domowe" zupy, pyszny kwas chlebowy. Wystrój z elementami kultury i historii żydowskiej. Kawa z kardamonem (mnie akurat nie bardzo przypadła do gustu). Jak wszędzie w Tykocinie, trzeba uważać na grupowe rezerwacje. Ogólnie polecam.

Dziękujemy, Anna G
Zrecenzowano 9 lipca 2019

Mijesce sympatyczne, było chłodno więc czas spędzilismy wewnątrz restauracji, jedzenie było smaczne, świeże, porcje idealnie dla nas, nie za dużo, nie za mało, obsługa miła,

Dziękujemy, 327ludwikg

Restauracja Villa Regent — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tykocin, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Villa Regent? Podziel się wrażeniami!