Tykocin

“Powrót z nad Biebrzy”
Tejsza — recenzja

Tejsza
Nr 1 wśród 7 Restauracje (Tykocin)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam dla przejeżdżających przez Tykocin i odwiedzających te urokliwe miasteczko. Sam lokal mały i skromnie urządzony. Potrawy bardzo dobre polecam wątróbki po żydowsku i kugel. Dla dzieci tez są dania. Ceny przystępne.

Dziękujemy, przemys_awr326

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam gorąco...bardzo dobre jedzenie, tradycyjna żydowska kuchnia- złoty Joich, cymes świąteczny, wątróbka w sosie miodowym z rodzynkami (coś pysznego), a na deser oczywiście hamantasze i piernik wg żydowskiej receptury.Wszystko warto popić pigwówką(w czterech smakach) lub kwasem chlebowym.Miła i sympatyczna obsługa. Doskonałe...

1  Dziękujemy, Bożena Ł
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Bez zadęcia i niepotrzebnego blichtru, ale w klimacie: jedzenie słodkawe i nieco nie polskie, bałagan trochę polski i całkiem ichniejszy, minusy pochowane po kątach jak np. brudna toaleta, przereklamowana pigwoniada niewarta swojej ceny. Zamówienia przy barze, ale szybka obsługa, bo biznes musi się kręcić. Całkiem niezła próbka żydowskiego jedzenia i organizacji, generalnie polecam, ale na raz sztuka....

1  Dziękujemy, Kolo59
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Brudna obskurna łazienka, z tylko jedna kabina (kolejki!). bardzo powolna obsługa, od przyjścia do przyjęcia zamówienia - 30 min. Brak obsługi kelnerskiej, zamówienia składane przy barze (znów kolejka!). Zmarnowany potencjał miejsca, ogromne rozczarowanie. Jedzenie ok, plus za Pigwoniade w menu

2  Dziękujemy, MagdaMagdaB
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po dobrych ocenach na serwisie, świetnej lokalizacji i tłumach w kolejce stwierdziliśmy, ze liczyliśmy na więcej. Sporo rzeczy nie było dostępnych, niektóre nie były zbyt smaczne, raczej przeciętne. Polecamy babkę ziemniaczaną, kurczaka po żydowsku i naleśniki. Wystrój nie zachęca, swojski. Miła obsługa.

Dziękujemy, 767agnieszkaj

Tejsza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tykocin, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Tejsza? Podziel się wrażeniami!