“Pyszne i warte czekanka”

Pierogarnia Tykocińska
Nr 5 wśród 7 Restauracje (Tykocin)

Przepyszne pierogi robione na miejscu pod zamówienie, nie mrożone! Trzeba poczekać w kolejce na stolkk, ale warto!! Wyśmienite z pieczoną kaczką i z bobem!

Dziękujemy, 358magdad

Farsze do wyboru do koloru:) ciasto delikatne, żurek bardzo duża porcja. Polecamy jeśli ktoś lubi Pierogi. Ceny bardzo przystępne, a porcje spore, więc spokojnie można się najeść:)

Dziękujemy, Natalia B
Zrecenzowano 3 września 2019

No cóż trzeba znać Podlasie i mieszkańców żeby zrozumieć obsługę;)))) nie muszą po prostu nic na siłę. Jak jest już Full ludzi to nie trzeba nikomu nic komunikować itd. Jedzenie poza kilkoma porcjami kultowymi - bardzo średnie. Plus za świeżość produktów. Ogólnie nie doprawiane.

Dziękujemy, Em89lke
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Niedzielne popołudnie dobrze dotrzeć przed osiemnastą bo spada wybór, za to wszystko co dostaliśmy było pyszne choć kucharz ciut przesadził z solą w okrasie. Dzieliliśmy porcje na pół z powodu ograniczonego wyboru ale to akurat wyszło nam na dobre gdyż zarówno zupy jak i pierogi to bardzo duże zestawy, oprócz porcji chinkali. Nietypowy pyszny napój pigwoniada czy już bardziej typowy kwas chlebowy. Smakiem powaliło mnie danie na słodko którego nazwy nie pamiętam podawane z gałką lodów i na szczęście też pół porcji :) Moja sugestia do właścicieli to zmiana dużego stołu w części środkowej na dwa mniejsze, przy klientach przychodzących dwójkami łatwiej ich rozmieścić a zawsze można je też połączyć dla większej grupy. Pozdrawiam serdecznie

Dziękujemy, Iluzjam
Zrecenzowano 30 lipca 2019

Byliśmy w sobotę, chwilkę po 14.Czekalismy dość długo, bo chętnych sporo a stolików tak mało... Warto bylo ale paradoksalnie nie z powodu pierogów choc nie były złe. Mistrzostwo świata to chlodniki pigwoniada z miodem... Obsluga sprawna, uśmiechnięta mimo natłoku gości

Dziękujemy, Kasia J

Pierogarnia Tykocińska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tykocin, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Pierogarnia Tykocińska? Podziel się wrażeniami!