“CUDOWNIE!”
Casa Mateus — recenzja

Casa Mateus
Nr 2 wśród 138 Restauracje (Sesimbra)
Kuchnie: Portugalska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 21 września 2016 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe miejsce z pysznym jedzeniem, wszystko świeże i idealnie doprawione. Warte swojej ceny, a daniem dla 2 osób spokojnie najedzą sie trzy. Lokalizacja cudowna samo centrum Sesimbry. Na 6+ zasługuje obsługa która była fantastyczna, biegle mówiła po angielsku, generalnie bardzo przyjazna. POLECAM

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, Ada D

Zrecenzowano 2 września 2016 z urządzeń przenośnych

Polecam restauracyjkę Casa Mateus w Sesimbrze, fajnie położona w samym centrum miasteczka , bardzo sprawna i przyjazna obsługa, bezproblemowa rezerwacja- bez niej wieczorem nie ma szans na miejsce- jest kolejka, lista menu krótka ale za to same dobre rzeczy, polecam miks curry zielone z gruperem/smaczna rybka/ kawałkiem lobstera , krewetkami i ryżem podanym osobno, nie jest tanio ale jest smacznie.

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, kris13e
Zrecenzowano 20 września 2015 z urządzeń przenośnych

Bardzo smacznie, miła obsługa - polecam! Zamówione jedzenie bardzo dobre- ryba i owoce morza.
Ceny przystępne.
Polecam i na pewno wrócimy!

Termin wizyty: wrzesień 2015
Dziękujemy, Zuzanna C
Zrecenzowano 9 września 2015 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre, obsługa miła, spokojnie można dogadać się po angielsku. Widać, że zależy im na wizerunku "lepszego" lokalu, z rezerwacją miejsc (choć to akurat podejrzane, bo nas posadził właśnie przy takim stoliku, a kartka z informacją powędrowała na inny stolik - jak ktoś tam też przyszedł, to kartka przechodziła dalej - i tak w kółko. Czyżby trick?). W każdym razie polecamy, bo najważniejsze było spełnione - smacznie i w przyzwoitej cenie.

Termin wizyty: wrzesień 2015
Dziękujemy, Marcin G
Zrecenzowano 22 maja 2015

Obsługa bardzo przyjazna. jedzenie wyśmienite, ceny bardzo atrakcyjne. Krótka bardzo treściwa karta. Wyśmienite piwo i wino!

Termin wizyty: kwiecień 2015
1  Dziękujemy, Antek K

Casa Mateus — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sesimbra, Setubal District

Byłeś(-aś) w Casa Mateus? Podziel się wrażeniami!