Zrecenzowano: 27 września 2018

Zakwaterowanie odpowiednie ,pokój codziennie sprzątany, pobyt w hotelu spokojny-pomimo dużego ruchu turystów przyjeżdżających i kwaterujących się, wszystko odbywało się sprawnie,jedynie od czasu do czasu słychać samoloty-bliskość lotniska,ale dla mnie nie uciążliwe,obsługa hotelu miła i pomocna,śniadania smaczne i długo serwowane-można się wyspać,w pobliżu zajezdnia autobusowa-z łatwością można dostać się do miasta,wada-brak blisko sklepów, najbliżej na zakupy w pobliskim Bedhovedorp

Termin pobytu: wrzesień 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Accorhotels.com
Dziękujemy, glagowska
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2018

Hotel zlokalizowany blisko lotniska z dobrym transferem z lotniska. W niecałe 30 minut można dojechać komunikacją do centrum miasta. Pomimo że byłem sporo przed 12.00 a wylot po 19.00 przemiła recepcjonistka Pani Aly sama zaproponowała erly check-in oraz late check-out a także podniesienie standardu pokoju, czym bardzo miło mnie zaskoczyła gdyż przywileje Platinium nie zawsze w Ibisach są respektowane. Gratulacje. Polecam

Termin pobytu: sierpień 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Accorhotels.com
Dziękujemy, robertcJ1404JV
Zrecenzowano: 19 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel idealny. Kursuje do niego darmowy autobus z lotniska. Co centrum troszkę daleko koło 20min autobusem. Cudowne śniadania i późne bo az do 12, co zasługuje na duży Plus gdyż wracaliśmy późno z centrum. Śniadania pyszne, szeroki wybór i przepyszne rogaliki ! Polecam !

Termin pobytu: marzec 2018
Dziękujemy, Natalia S
Zrecenzowano: 22 lutego 2018

Swietny wybór, jak na hotel 'lotniskowy', ale również umożliwiający łatwe zwiedzanie Amsterdamu. Darmowy shuttle z/do lotniska, możliwość dojazdu płatnym autobusem do miasta.
Jeden z lepszych IBISów, w jakich byłem, obsługa, wygląd oraz teren hotelu sprawiają wrażenie klasy wyżej.
Bardzo pomocna obsługa, dobre pokoje i udogodnienia( punkt z darmowymi gorącymi i zimnymi napojami) w oddzielnym skrzydle dla wysokich statusów LCAH.
Bardzo fajny bar z niewysokimi cenami alkoholi i co praktycznie się nigdzie nie zdarza - na voucher statusowy LCAH można dostać dowolnie wybrany drink w barze.
Swietny stosunek jakości do ceny. Polecam!

Termin pobytu: grudzień 2017
Dziękujemy, cez124
Zrecenzowano: 20 lutego 2018

Wracaliśmy z Salwadoru i na jedną noc zatrzymaliśmy się w tym hotelu.Same plusy. Bezpłatny transport z lotniska.Gustownie urządzony, bardzo czysty pokój. W łazience jest wszystko co potrzeba. Super wygodne łóżko. Perfekcyjne WiFi.
Darmowa kawa i herbata w automacie.
No i to śniadanie. Lepszego nie serwowali nawet w 5* hotelach.
To wszystko za jedyne 43€.
Z największą przyjemnością zatrzymamy tu się ponownie.

Termin pobytu: luty 2018
Dziękujemy, Marek M