Zapisz
Niesamowite miejsce

Wstęp 12€ od osoby, ale naprawde warto!! Mało turystów można na spokojnie sobie pozwiedzać i zrobić... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 27 września 2020
paulinakI405ES
Piękne miejsce!

Dla wszystkich wielbicieli historii, piękne miejsce warte odwiedzenia. Widoki na szczycie przy... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 26 września 2020
modaitakietam
Częstochowa, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (9 243)

Zrecenzowano: 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie warto się wybrać i to w tum wypadku z przewodnikiem. Jest na wyspie przewodniczka Elżbieta często na polskich zorganizowanych wyjazdach, świetnie opowiada historie miejsca.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, kfiatek2000
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

piękne widoki. warto wejść.
weszliśmy koło godziny 18. nie było duzo ludzi i zorganizowanych wycieczek.

jedyny problem który mieliśmy to nie ma oznaczonego szlaku na zamek. ale poradziliśmy sobie idąc za osiołkami na których wjeżdżają na zamek.

Dziękujemy, bercikq
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Do samego akropolu nie wchodziliśmy na pokonaliśmy drogę na szczyt i trzeba przyznać, że widoki są przepiękne, a atmosfera najstarszego akropolu na świecie jest ekscytująca. Polecam!

Dziękujemy, natalao2019
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepiękne miejsce z zapierającym dech w piersiach widokiem! Warto pokonać ten trud i wejść na szczyt.

Dziękujemy, milly935
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Polecam Lindos oraz wejście do Akropolu. Dużo sklepików i piekne widoki oraz zabytki co prawda w znacznej części odrestaurowane ale warto zobaczyć. Być i nie zobaczyć... :) Pamiętaj wstęp do Akropolu jest płatny w maju było to 12 euro bilet normalny. Dużo ludzi rezygnowało po wdrapaniu się pod górę z tego wzdlędu. Polecam

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, monika32122