Lindos
Super miasteczko

Bardzo ładne miasteczko z wąskimi uliczkami i białymi domami przyozdobione slicznymi kwiatami małe... Przeczytaj więcej

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Deutsche Telekom

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Marek1730
Piekary Śląskie, Polska
Bez samochodu

Urzekające, śnieżnobiałe zabudowania miasteczka oraz jego malownicze położenie u podnóża ogromnej... Przeczytaj więcej

Krzysztof P
Szczecin
Przeczytaj wszystkie recenzje (10 868)

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

byłem w Lindos dwa razy.

rano biegałem - pięknie, uroczo i spokojnie.
popołudniu szliśmy na zamek - wąskie uliczki zapełnione straganami. miejscowi prowadzący osły.

widok na miejscowość z zamku również super

z przystanku autobusowego ostre zejście w dol. niestety pozniej trzeba wrócić :)

Dziękujemy, bercikq
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Okolica warta zobaczenia i polecenia bardzo ładnie, ale przestrzegam wszystkich przed pozostawianiem kosztownych rzeczy w aucie nawet na parę minut. Zatrzymaliśmy się dosłownie na 5 minut auto zostało zamknięte, a po powrocie do auta zastaliśmy samochód otwarty (żadnych śladów uszkodzenia zamków) i oczywiście brak portfela, auto było z wypożyczalni, więc albo złodzieje posiadają profesjonalny sprzęt albo kopie kluczyków z wypożyczalni samochodów znajdujących się przy hotelach o wyższym standardzie. Poza tym wszystkim polecam odwiedzenie malowniczych okolic.
PS. wszędzie trzeba się pilnować bo turysta ponoć jest łatwą ofirą.

Dziękujemy, Tomasz00755
Zrecenzowano: 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Będąc na wyspie Rodos obowiązkowym przystankiem jest odwiedzenie Wioski Lindos, bardzo urokliwe miasteczko po którym można spacerować godzinami podziwiając architekture . Miasteczko czy też wioska składa się z wąskich uliczek przy których znajdziemy wiele sklepików z pamiątkami ręcznie robionymi na wyspie, restauracjami z lokalnym jedzeniem. Jedyny mały minus to cena wody butelkowej, sądzę że jest tak wysoka ponieważ ruch dla samochodów jest zamknięty i dlatego cena 0.5l wody jest po 1 euro.

1  Dziękujemy, pawe_m6
Zrecenzowano: 21 lipca 2019

Dotarliśmy do Lindos wypożyczonym autem z Ixii. Warto było - mimo tłumu turystów. Ceny wyższe niż w Rodos ale urok wąskich uliczek zdecydowanie to rekompensuje. Warto zapłacić i wejść na samą górę, by zobaczyć akropol - tu, jak wszędzie na Rodos atrakcją są ruiny, ale te naprawdę robią wrażenie. Warto zapłacić, odczekać w kolejce i zwiedzić.

Dziękujemy, kachakrycha
Zrecenzowano: 15 lipca 2019

Lindos to najcudowniejsze miejsce,w jakim do tej pory byliśmy,zamkniete w jednej zatpvzce urok i magia,ciepla woda w morzu,piaszczysta plaża, ceny jak wszędzie, polecam

Dziękujemy, Joanna P