W zeszłym tygodniu wypoczywaliśmy z małżonką w Lindos Royal - byłem bardzo zaniepokojony opiniami które tutaj przeczytałem... Na szczęście okazało się, że to typowe cebulaki, które czepiają się byle czego. Zakwaterowanie? Bomba! W ostateczności, dla pewności i świętego spokoju, wystarczyło dopłacić 60-80 zł i dostaliśmy bezpośredni widok na morze w bocznym budynku.
Stołówka obsługiwana w bardzo profesjonalny sposób zarówno przez kelnerów, jak i kucharzy - wielki szacunek za różnorodność potraw i jakość ich wykonania! W tym przypadku nie mam pojęcia co to znaczy monotonność - ludzie mieli wszystko, owszem przekąski to kebab, pizza, pyszne kanapki i sałatki, to co jeszcze byście chcieli? Tym bardziej, że godziny ich serwowania pokrywały się z porą obiadową! Dla wybrednych dostępne kolacje w trzech restauracjach a' la carte w których można było poczuć się naprawdę jak w wykwintnym lokalu. Idę o zakład, że pewnie większość ludzi wypisujących bzdurne komentarze poszła by do w/w w sandałach i skarpetkach a płatne napoje uznała za kompletny skandal i nieporozumienie! Po wszystkim oczywiście nie zostawiając ani centa napiwku jakże sympatycznemu i kulturalnemu kelnerowi.
Baseny ok, rzeczywiście w niektórych miejscach drobne "uchybienia" w płytkach... ale ludzie, przy takiej wielkości kompleksu to naprawdę nic strasznego! Po raz kolejny wstyd mi za moich rodaków i współczuję ludziom, którzy tak jak w tym hotelu pomimo 12h pracy dalej potrafią być uśmiechnięci i służyć pomocą jakże wymagającym "francuskim pieskom" z Polski, którzy pewnie w większości przypadków brali ofertę jak najtańszą, z byle jakiego biura podróży a wymagania iście królewskie ;)
Hotel jak najbardziej zasługuje na 4 gwiazdki, a ludzie w nim pracujący na więcej szacunku!

Wskazówka dotycząca pokoi: Warto brać pokoje w bocznym budynku z bezpośrednim widokiem na morze - często różnica cenowa jest minimalna.
2  Dziękujemy, tmpkvitz

Wygodnie spędzony tydzień w hotelu. Obiekt jest raczej samowystarczalny - na terenie jest mały market, bankomat, restauracje i plaża. Poza obiektem, około 15 minut spacerem jest większy market. Na terenie hotelu jest punkt wypożyczania samochodu. Pokoje są wygodne, codziennie sprzątane (wymiana ręczników, pościeli, sprzątanie, uzupełnianie mydeł). Przy pokoju balkon z mini suszarką. Łóżka miękkie, nie skrzypią. Urządzone raczej nowocześnie, czysty prysznic, osobna toaleta. Minus to przepuszczające każdy dźwięk drzwi (brak progu i szpara przepuszczająca dźwięk i światło z korytarza). Pokoje są otwierane na karty. Czasami zawiewa z kanalizacji, ale nie jest to szczególnie uciążliwe. Klimatyzacja działa, jest regulowana w pokoju. Posiłki raczej smaczne, różnorodne. Są stałe elementy do wyboru, ale np. w każdy dzień inna ryba, czy inaczej przyrządzone, są dania greckie, ale także np. pizza, frytki, makaron czy mięso w sosie. Prócz tego zawsze są owoce oraz ciasta do wyboru do każdego dania.Na śniadania zazwyczaj jest jajko sadzone, omlety, jajecznica, tosty, warzywa do wyboru, płatki,sery, wędliny, dżemy, oliwki itd. Obiady i kolacje są podobne. Generalnie duży wybór, każdy znajdzie coś dla siebie.Do picia do wyboru woda, soki, cola, wino białe i czerwone, piwo. Do śniadania kawa w dzbanku bez limitu i herbata, ale jeśli ktoś chce espresso czy latte, trzeba dopłacić. W barach przy basenach w ramach all inclusive są różne drinki, whisky, piwo,wino, woda, soki, jednak są tak słabe, że lepiej pić wodę.

Dziękujemy, Natalia F

Polecam każdemu, kto wybiera się na wypoczynek do Grecji. Przesympatyczna obsługa podczas śniadań, obiadów, kolacji, przy barze również każdy uśmiechnięty i chętny do pomocy. Animatorka Andreya&Natasha chodzą przed każdym zajęciami i zachęcają ludzi do udziału we wszystkich zajęciach przy czym zawsze są miłe i nie wymuszają uśmiechów bo poprostu takie są naturalnie, dwa wulkany energii. Jedzenie, bardzo dobre, świeże, ciągle uzupełniane, bardzo duży wybór, polecam desery gdzie też jest taki wybór że nigdy niewiadomo co wziąć :) Nie wiem skąd te złe opinie się biorą, to nie Turcja tylko Grecja, a więc 5* hotelu jest adekwatne do wymogów UE :) piękne widoki, hotel rozległy, czyste plaże oraz pokoje (codziennie sprzątane), wystarczająca ilość leżaków - jednym słowem WARTO :) go and visit Lindos Royal!!!

Dziękujemy, eskpedycja m
Zrecenzowano: 9 września 2019

Hotel duży, czysty, z przemiła obsługą, jedzenie przepyszne! Codziennie coś inne, wszystko pycha! Drinki jak wszędzie, animacje ok. Zejście do plaży z górki ale to nie przeszkadza, ruch jest wskazany po tych posiłkach proponuję wy pożyczać samochód (bardziej opłacalne niż wycieczki u rezydenta) w hotelu Sunimar bodajże(przy plaży) , o ok. 20 euro taniej. Jedyny minus to brak choćby jakiegoś mini placu zabaw dla dzieci. Wieczorem trochę nudno z 2letbim dzieckiem bo i w pobliżu nie ma gdzie iść.

Dziękujemy, Weronika2210
Zrecenzowano: 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w hotelu dwa razy, pierwszy raz lepszy pokój typu suite z widokiem na morze bardzo polecam za drugim razem już troszkę gorzej ale jest wina biura podróży. Duży kompleks cudownie położony , w pobliżu plaża a przy hotelu urokliwa zatoczka . Jedzenie przepyszne i bardzo duży wybór. Obsługa pomocna i miła , dość czysto . Lubimy to miejsce przez to jak urokliwie jest położone oraz za przepyszne jedzenie serdecznie polecamy :)

Dziękujemy, ewad26