Lindos

Wygodnie spędzony tydzień w hotelu. Obiekt jest raczej samowystarczalny - na terenie jest mały market, bankomat, restauracje i plaża. Poza obiektem, około 15 minut spacerem jest większy market. Na terenie hotelu jest punkt wypożyczania samochodu. Pokoje są wygodne, codziennie sprzątane (wymiana ręczników, pościeli, sprzątanie, uzupełnianie mydeł). Przy pokoju balkon z mini suszarką. Łóżka miękkie, nie skrzypią. Urządzone raczej nowocześnie, czysty prysznic, osobna toaleta. Minus to przepuszczające każdy dźwięk drzwi (brak progu i szpara przepuszczająca dźwięk i światło z korytarza). Pokoje są otwierane na karty. Czasami zawiewa z kanalizacji, ale nie jest to szczególnie uciążliwe. Klimatyzacja działa, jest regulowana w pokoju. Posiłki raczej smaczne, różnorodne. Są stałe elementy do wyboru, ale np. w każdy dzień inna ryba, czy inaczej przyrządzone, są dania greckie, ale także np. pizza, frytki, makaron czy mięso w sosie. Prócz tego zawsze są owoce oraz ciasta do wyboru do każdego dania.Na śniadania zazwyczaj jest jajko sadzone, omlety, jajecznica, tosty, warzywa do wyboru, płatki,sery, wędliny, dżemy, oliwki itd. Obiady i kolacje są podobne. Generalnie duży wybór, każdy znajdzie coś dla siebie.Do picia do wyboru woda, soki, cola, wino białe i czerwone, piwo. Do śniadania kawa w dzbanku bez limitu i herbata, ale jeśli ktoś chce espresso czy latte, trzeba dopłacić. W barach przy basenach w ramach all inclusive są różne drinki, whisky, piwo,wino, woda, soki, jednak są tak słabe, że lepiej pić wodę.

Dziękujemy, Natalia F
Zrecenzowano: 16 września 2019

Polecam każdemu, kto wybiera się na wypoczynek do Grecji. Przesympatyczna obsługa podczas śniadań, obiadów, kolacji, przy barze również każdy uśmiechnięty i chętny do pomocy. Animatorka Andreya&Natasha chodzą przed każdym zajęciami i zachęcają ludzi do udziału we wszystkich zajęciach przy czym zawsze są miłe i nie wymuszają uśmiechów bo poprostu takie są naturalnie, dwa wulkany energii. Jedzenie, bardzo dobre, świeże, ciągle uzupełniane, bardzo duży wybór, polecam desery gdzie też jest taki wybór że nigdy niewiadomo co wziąć :) Nie wiem skąd te złe opinie się biorą, to nie Turcja tylko Grecja, a więc 5* hotelu jest adekwatne do wymogów UE :) piękne widoki, hotel rozległy, czyste plaże oraz pokoje (codziennie sprzątane), wystarczająca ilość leżaków - jednym słowem WARTO :) go and visit Lindos Royal!!!

Dziękujemy, eskpedycja m
Zrecenzowano: 9 września 2019

Hotel duży, czysty, z przemiła obsługą, jedzenie przepyszne! Codziennie coś inne, wszystko pycha! Drinki jak wszędzie, animacje ok. Zejście do plaży z górki ale to nie przeszkadza, ruch jest wskazany po tych posiłkach proponuję wy pożyczać samochód (bardziej opłacalne niż wycieczki u rezydenta) w hotelu Sunimar bodajże(przy plaży) , o ok. 20 euro taniej. Jedyny minus to brak choćby jakiegoś mini placu zabaw dla dzieci. Wieczorem trochę nudno z 2letbim dzieckiem bo i w pobliżu nie ma gdzie iść.

Dziękujemy, Weronika2210
Zrecenzowano: 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w hotelu dwa razy, pierwszy raz lepszy pokój typu suite z widokiem na morze bardzo polecam za drugim razem już troszkę gorzej ale jest wina biura podróży. Duży kompleks cudownie położony , w pobliżu plaża a przy hotelu urokliwa zatoczka . Jedzenie przepyszne i bardzo duży wybór. Obsługa pomocna i miła , dość czysto . Lubimy to miejsce przez to jak urokliwie jest położone oraz za przepyszne jedzenie serdecznie polecamy :)

Dziękujemy, ewad26
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Na miejsce przyjechaliśmy o godz 9 pokoj byl gotowy dopiero po 14- nie pomagaly prosby i placze dwojki naszych malych dzieci, koczowalismy w holu i na basenach- do tego akurat nie mozna miec wiekszych pretensji gdyz doba zaczyna sie od 14... Najwiekszym plusem hotelu jest jego polozenie, na wzgorzu z ladnym widokiem, w bliskiej odleglosci do kamienistej plazy , rowniez z dostepem do malej prywatnej zatoczki.

Jedzenie w miare dobre, ale dosyc jednostajne, po 5 dniach zaczyna brzydnac, plus za obsluge i kelnerow. Drinki b.slodkie, zazwyczaj oszukane tzn nigdy nie widzialem tam soku anansowego..kawa paskudna , przekaski to kebab, frytki , kawalek pizzy jesli mialo sie szczescie, oraz srednie kanapki - troche slabo

W platnym barze w glowny holu natomiast drinki pyszne - polecam summer freeze.

Kolo basenow smierdzi kanalizacja, rowniez w barze Calypso zapach grzyba pomieszany z czyms slodkim.

Wybralismy ten hotel ze wzgledu na zjezdzalnie ktore byly wymogiem mojego syna - duzy plus za nie. Baseny z uszkodzonymi nieckami , wskakujac do basenu przy barze przecialem palca o uszkodzone plytki, rowniez przy zjezdzaniu bylismy swiadkiem jak dziecko przecielo sobie noge o uszkodzone plytki.

Supermarket na terenie hotelu drogi + naciaganie klientow. Potrzebowalem ze wzgledu na to iz w trakcie urlopu wypadl mi dysk jakies leki przeciwbolowe, dostalem dwa opakowania tabletek za ok 30 euro 1 ziolowe na bol glowy drugie na koncentracje... Rowniez w recepcji nie mieli nic z podstawowych lekow bez recepty - musialem wytrzymac noc i jechac do apteki na drugi dzien.

Animacje porazka, codziennie o 20:30 minidisco dla dzieci gdzie puszczane bylo kilka piosenek co noc te same i animatorki probowaly tanczyc z dziecmi. W nocy bardzo glosna muzyka, karaoke, na zywo , grecki wieczor - dla ludzi z malymi dziecmi to.meczace.

Pokoj spory i czysty, meble stare poniszczone, klimatyzacja dzialala ale bez regulacji temperatury caly czas na maksa walila zimnem.
Lazienka... - grzyb wokol wanny, nieszczelna polkabina prysznicowa - plywala podloga, dziura w podlodze od kratki sciekowej, brak korka do wanny, uszkodzona sluchawka prysznicowa. Drzwi wejsciowe do pokoju tragedia , jak z dykty jak ktos chodzil albo krzyczal na korytarzu bylo slychac jakby stal obok
nas, tak samo dzwonki do drzwi..

Generalnie jestesmy zadowoleni z wyjazdu, z lokalizacji, pogody, zjezdzalni, na pewno z checia wrocimy na Rodos a nawet do Lindos, tylko z pewnoscia nie do tego hotelu.

Baseny czynne od 10 do 18, pozniej nie ma ratownikow

1  Dziękujemy, BKTOM84