Zrecenzowano: 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w hotelu dwa razy, pierwszy raz lepszy pokój typu suite z widokiem na morze bardzo polecam za drugim razem już troszkę gorzej ale jest wina biura podróży. Duży kompleks cudownie położony , w pobliżu plaża a przy hotelu urokliwa zatoczka . Jedzenie przepyszne i bardzo duży wybór. Obsługa pomocna i miła , dość czysto . Lubimy to miejsce przez to jak urokliwie jest położone oraz za przepyszne jedzenie serdecznie polecamy :)

Dziękujemy, ewad26
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Na miejsce przyjechaliśmy o godz 9 pokoj byl gotowy dopiero po 14- nie pomagaly prosby i placze dwojki naszych malych dzieci, koczowalismy w holu i na basenach- do tego akurat nie mozna miec wiekszych pretensji gdyz doba zaczyna sie od 14... Najwiekszym plusem hotelu jest jego polozenie, na wzgorzu z ladnym widokiem, w bliskiej odleglosci do kamienistej plazy , rowniez z dostepem do malej prywatnej zatoczki.

Jedzenie w miare dobre, ale dosyc jednostajne, po 5 dniach zaczyna brzydnac, plus za obsluge i kelnerow. Drinki b.slodkie, zazwyczaj oszukane tzn nigdy nie widzialem tam soku anansowego..kawa paskudna , przekaski to kebab, frytki , kawalek pizzy jesli mialo sie szczescie, oraz srednie kanapki - troche slabo

W platnym barze w glowny holu natomiast drinki pyszne - polecam summer freeze.

Kolo basenow smierdzi kanalizacja, rowniez w barze Calypso zapach grzyba pomieszany z czyms slodkim.

Wybralismy ten hotel ze wzgledu na zjezdzalnie ktore byly wymogiem mojego syna - duzy plus za nie. Baseny z uszkodzonymi nieckami , wskakujac do basenu przy barze przecialem palca o uszkodzone plytki, rowniez przy zjezdzaniu bylismy swiadkiem jak dziecko przecielo sobie noge o uszkodzone plytki.

Supermarket na terenie hotelu drogi + naciaganie klientow. Potrzebowalem ze wzgledu na to iz w trakcie urlopu wypadl mi dysk jakies leki przeciwbolowe, dostalem dwa opakowania tabletek za ok 30 euro 1 ziolowe na bol glowy drugie na koncentracje... Rowniez w recepcji nie mieli nic z podstawowych lekow bez recepty - musialem wytrzymac noc i jechac do apteki na drugi dzien.

Animacje porazka, codziennie o 20:30 minidisco dla dzieci gdzie puszczane bylo kilka piosenek co noc te same i animatorki probowaly tanczyc z dziecmi. W nocy bardzo glosna muzyka, karaoke, na zywo , grecki wieczor - dla ludzi z malymi dziecmi to.meczace.

Pokoj spory i czysty, meble stare poniszczone, klimatyzacja dzialala ale bez regulacji temperatury caly czas na maksa walila zimnem.
Lazienka... - grzyb wokol wanny, nieszczelna polkabina prysznicowa - plywala podloga, dziura w podlodze od kratki sciekowej, brak korka do wanny, uszkodzona sluchawka prysznicowa. Drzwi wejsciowe do pokoju tragedia , jak z dykty jak ktos chodzil albo krzyczal na korytarzu bylo slychac jakby stal obok
nas, tak samo dzwonki do drzwi..

Generalnie jestesmy zadowoleni z wyjazdu, z lokalizacji, pogody, zjezdzalni, na pewno z checia wrocimy na Rodos a nawet do Lindos, tylko z pewnoscia nie do tego hotelu.

Baseny czynne od 10 do 18, pozniej nie ma ratownikow

1  Dziękujemy, BKTOM84
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

cześć
wybraliśmy ten hotel na szybko, 2 tyg przed wyjazdem. nie zwracaliśmy uwagi na to ze brzydki zapach, słabe pokoje itp.
zawsze się znajdzie ktoś komu coś nie pasuje.
ale...

niestety w dużej części była to prawda.

zaznaczam ze troszkę jeździmy wiec mamy skale porównawcza.

dostaliśmy pokoj rodzinny - tak jak chcieliśmy. pokoj podobny do takiego jak na Kos. ale lazienka?? DRAMAT!!
wanna w kolorze żółtym. włosy i brud!!
z łazienki nowe były tylko drzwi .
poprosiliśmy o zmiane pokoju. na trzeci dzień taki dostaliśmy. był lepszy. na to ze klima w sypialni nie działa już nie zgłaszałem reklamacji...
miałem pokoj na 1 pietrze w starej części potem na 2 pietrze w budynku 6 piętrowym.

w barze Calypso śmierdzi stęchlizną. próbują czymś maskować ale to nje pomaga...
toalety - wołają o pomstę do nieba. patrz zdjęcia. to jest toaleta przy animacjach i basenie dla dzieci.

baseny - płytki w basenie ze zjeżdżalniami są pokruszone. można zranić sobie stopy.
parasole niestety nie maja możliwości przestawiania wiec każdy kombinuje ustawiając leżaki.

przede wszystkim hotel nastawiony na włochów. animacje włoskie. 2 polki coś robiły ale było to słabe na maxa. zreszta włoskie animacje były takie słabe ze nawet włosi nie wiedzieli o co chodzi...
jak przyjechali włosi to animatorzy szpaler zrobili z oklaskami itp

z plusów
jedzenie ok choć bez zmian. typowo włoskie. makarony, pizza. slabo z owocami. arbuz, melon, śliwki i jabłka.
przekąski to tylko kanapka i pita. i tak przez 7 dni!!
ludzie w barach mili i pomocni. kelnerzy szybko obsługiwali.

kolacja grecka całkiem smaczna.

powiem tak - ja bym tam nie pojechał drugi raz!!

Dziękujemy, bercikq
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Hotel wybrałam na podstawie zdjęć i recenzji i bardzo się rozczarowałam zapachem, wręcz smrodem wilgoci i stęchlizny oraz widok zapierający dech w piersi bo nic innego jak wielki mur okalający budynek. Po interwencji pokój zamieniono na inny, zapach podobny. Innego wyboru nie było. Na posprzątanie pokoju trzeba było czekać 5 dni i to jeszcze sama poszukałam ekipy sprzątającej. Standard hotelu i pokoju *** a nie jak na stronie.
Jeśli chodzi o wyżywienie to nie mam zastrzeżeń. Jedzenia było bardzo dużo i było urozmaicone.

1  Dziękujemy, Aneta D
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Pokój przestronny i czysty. Podobnie łazienka. Jedzenie wyśmienite i w dużej ilości. Plaża kamienista, druga otoczona pięknymi skałkami. Zieleń dość zadbana. Obsługa ok. Przeszkadzały mi intensywne zapachy z kanałów przy basenach i w strefie chill. Pobyt w hotelu na mau tydzień. Dookoła pustki i inne hotele w budowie. Nie było czuć typowo greckiego klimatu jak np. na Krecie czy Korfu. Niemniej jednak polecam.

Dziękujemy, Palotka