Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

cześć
wybraliśmy ten hotel na szybko, 2 tyg przed wyjazdem. nie zwracaliśmy uwagi na to ze brzydki zapach, słabe pokoje itp.
zawsze się znajdzie ktoś komu coś nie pasuje.
ale...

niestety w dużej części była to prawda.

zaznaczam ze troszkę jeździmy wiec mamy skale porównawcza.

dostaliśmy pokoj rodzinny - tak jak chcieliśmy. pokoj podobny do takiego jak na Kos. ale lazienka?? DRAMAT!!
wanna w kolorze żółtym. włosy i brud!!
z łazienki nowe były tylko drzwi .
poprosiliśmy o zmiane pokoju. na trzeci dzień taki dostaliśmy. był lepszy. na to ze klima w sypialni nie działa już nie zgłaszałem reklamacji...
miałem pokoj na 1 pietrze w starej części potem na 2 pietrze w budynku 6 piętrowym.

w barze Calypso śmierdzi stęchlizną. próbują czymś maskować ale to nje pomaga...
toalety - wołają o pomstę do nieba. patrz zdjęcia. to jest toaleta przy animacjach i basenie dla dzieci.

baseny - płytki w basenie ze zjeżdżalniami są pokruszone. można zranić sobie stopy.
parasole niestety nie maja możliwości przestawiania wiec każdy kombinuje ustawiając leżaki.

przede wszystkim hotel nastawiony na włochów. animacje włoskie. 2 polki coś robiły ale było to słabe na maxa. zreszta włoskie animacje były takie słabe ze nawet włosi nie wiedzieli o co chodzi...
jak przyjechali włosi to animatorzy szpaler zrobili z oklaskami itp

z plusów
jedzenie ok choć bez zmian. typowo włoskie. makarony, pizza. slabo z owocami. arbuz, melon, śliwki i jabłka.
przekąski to tylko kanapka i pita. i tak przez 7 dni!!
ludzie w barach mili i pomocni. kelnerzy szybko obsługiwali.

kolacja grecka całkiem smaczna.

powiem tak - ja bym tam nie pojechał drugi raz!!

Dziękujemy, bercikq
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Hotel wybrałam na podstawie zdjęć i recenzji i bardzo się rozczarowałam zapachem, wręcz smrodem wilgoci i stęchlizny oraz widok zapierający dech w piersi bo nic innego jak wielki mur okalający budynek. Po interwencji pokój zamieniono na inny, zapach podobny. Innego wyboru nie było. Na posprzątanie pokoju trzeba było czekać 5 dni i to jeszcze sama poszukałam ekipy sprzątającej. Standard hotelu i pokoju *** a nie jak na stronie.
Jeśli chodzi o wyżywienie to nie mam zastrzeżeń. Jedzenia było bardzo dużo i było urozmaicone.

1  Dziękujemy, Aneta D
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Pokój przestronny i czysty. Podobnie łazienka. Jedzenie wyśmienite i w dużej ilości. Plaża kamienista, druga otoczona pięknymi skałkami. Zieleń dość zadbana. Obsługa ok. Przeszkadzały mi intensywne zapachy z kanałów przy basenach i w strefie chill. Pobyt w hotelu na mau tydzień. Dookoła pustki i inne hotele w budowie. Nie było czuć typowo greckiego klimatu jak np. na Krecie czy Korfu. Niemniej jednak polecam.

Dziękujemy, Palotka
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajny obiekt położony w bardzo dobrym miejscu z zejsciem do morza i drugim zejsciem na plażę kamienista.
Leżaki na plaży płatne.
Sam obiekt dosyć duży posiadający wiele basenów mniejszych i większych, płytszych i głębszych oraz jeden z zjeżdżalniami. Leżakow nigdy nie brakowało zawsze jakieś gdzieś przy którymś basenie się znalazły.
Miejsce bardzo urokliwe szczególnie wieczorami,obiekt pięknie się prezentowal i dobrze sie w nim czuliśmy przez cały pobyt,szczególne podziekowania przesyłamy dla Pani Marianny i Eweliny z TUI dzięki którym nasze dziewczynki spędziły wspaniałe wakacje.
Jeśli chodzi o minusy hotelu o takim prestiżu to były trzy:
-słabe sprzątanie łazienki
-przybasenowe kible! Ochydne
-w basenie z zjeżdżalniami odpadały kafelki pod stopami co akurat nie było zbyt przyjemne gdy się na nie nastąpiło.
Hotel ogólnie oceniam mimo to jako godny polecenia.

1  Dziękujemy, ArturM797
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

hotel wybralismy na podstawie recenzji. krew zmrozily zdjecia z lipca 2019 pokazujace pokoje ponizej jakiegokolwiek standardu. na szczescie po przybyciu obawy okazaly sie niepotrzebne. pokoj w budynku glownym zgodny z oczekiwaniami. jest to caly kompleks budynkow gustownie zaprojektowany. jest kilka mniejszych basenow, jeden ze zjazdzalniami. generalnie hotel powyzej standardu oczekiwanego od all inclusive, choc pewnie jak ktos szuka ultra prestige to troche brakuje. obsluga sympatyczna, jest czysto. caly obiekt sprawia wrazenie swiezo odnowionego. jedzenie urozmaicone. milo zaskakuja alkihole w ofercie all inclusive, wodka wyborowa a nie chemiczne swinstwo.

Dziękujemy, 82mac