“Dobra restauracja, bardzo dobre piwo”

Kastelan - restaurant & brewpub
Kuchnie: Bar piwny

Jedna z najbliższych restauracji zaraz u podnóża zamku orawskiego. Szybka obsługa, dobre jedzenie i jeszcze lepsze piwo Kastelan.

Dziękujemy, szyfrant

Zrecenzowano 4 października 2018

Jedzenie w restauracji rozczarowało mnie. Zamówiłem pierogi z bryndzą- smak pozostawiał wiele do życzenia. Wystrój lokalu również mocno średni. Na plus lokalizacja i miła obsługa.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, K1929
Zrecenzowano 22 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

W sezonie brak parkingu - tylko płatny zamkowy (3,5 euro). Jedzenie smaczne, ale porcja mała, piwa poprawne - dostępne 2 rodzaje (10 i IPA). Ceny raczej wysokie.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Grzegorz A
Zrecenzowano 25 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Dziś odwiedziliśmy to miejsce bo kilku latach od pierwszej wizyty. Mega rozczarowanie. Zupa kapustova wodnista o nijakim smaku, brak ziemniaka za to całkiem maluni kawałek( plasterek) kielbasy. Kotlet schabowy mocno wyklepany ale dobry, za to frytki bardzo przypieczona. Sałatka jak na cenę 1,70€ to pomyłka. Mój ser wyprażony to było dopiero nieporozumienie. Po otrzymaniu myślałam, że to inna niż zwykle na Slowacji odmiana tego dania do momentu drugiego kęsa. Pierwszy z rogu dziwny, za to drugi pokazał, że ser jest nieusmażony i zimny. Pani kelnerka uprzejmie wymienila i to jest jedyny plus dzisiejszej wizyty. Bardzo miła obsługa. Koszt: 1 zupa, kotlet z frytkami, wyprażony ser z frytkami, mini sałatka i 2 kofole = 20€. Nie wrócę.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, Nika102
Zrecenzowano 8 kwietnia 2017

Miejsce w sam raz na krótką przerwę przed zwiedzaniem zamku. Karta w sam raz, są miejscowe specjały obiadowe, desery i oczywiście piwo. Warto się zatrzymać i złapać trochę oddechu! Polecam!

Termin wizyty: marzec 2017
Dziękujemy, Kemp_Igo

Kastelan - restaurant & brewpub — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Oravsky Podzamok, Żylina

Oravsky Podzamok, Żylina
Dolny Kubin, Żylina

Byłeś(-aś) w Kastelan - restaurant & brewpub? Podziel się wrażeniami!