“pyszne żeberka”
Gran Bar — recenzja

Gran Bar
Nr 72 wśród 207 Restauracje (Moncalieri)

Wpadliśmy tutaj na lunch koło południa - lokal serwuje sushi, my jednak zamówiliśmy żeberka z warzywami - świetne, polane dobrym sosem, żona zamówiła sandwicha z ziemniaczanymi chipsami - też dobry, koleżanka zjadła pastę - również dobra. Ceny normalne, jak najbardziej polecam na lunch z widokiem na piękny kościół Gran Madre Di Dio

Dziękujemy, Tomasz O

Zrecenzowano 4 dni temu z urządzeń przenośnych

Termin wizyty: październik 2019
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zrecenzowano 11 lipca 2019

Zrecenzowano 2 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Gran Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Moncalieri, Prowincja Turyn

Byłeś(-aś) w Gran Bar? Podziel się wrażeniami!