“PYSZNIE”
Piccolo Padre Pizzeria — recenzja

Piccolo Padre Pizzeria
Nr 65 wśród 359 Restauracje (St. Julian's)
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy, Kuchnia miejscowa, Romantyczny, Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Lunch, Po godzinach, Obiad, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 26 września 2017

Magiczne miejsce na promenadzie idąc chodnikiem można tom magiczna restauracje łatwo przeoczyć. Dania serwowane schludnie i bardzo smaczne najlepsze carpaccio z miecznika jakie kiedykolwiek jadle, pyszna piazza, owoce morz oraz znakomite wina.Polecam to miejsce i na pewno do Was wrócę.

Dziękujemy, Piotr S

Zrecenzowano 14 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra restauracja serwujaca dobre dania, moze bruschetty nie polecam, ale pizze maja bardzo dobre i dobry wybor wina. Generalnie atmosfera mi sie podobala, konieczność rezerwacji.

Dziękujemy, Burza1
Zrecenzowano 26 lipca 2017

Restauracja położona jest nad samym brzegiem zatoki, bardzo ładny widok, jedzenie wyśmienite. Obsługa bardzo miła. Gorąco polecam na deser tradycyjny cream caramel - jest wybitny.

Dziękujemy, pawelmakula
Zrecenzowano 31 marca 2017

Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że mają najlepszą pizzę jaką w życiu jadłam. Restauracja trzyma poziom, obsługa też.
Wszystkich będących w okolicy zachęcam do odwiedzin w Piccolo Padre :)

Dziękujemy, dziida
Zrecenzowano 30 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Wzielismy dwie pizze:jedna z owocami morza,druga ze specjalami maltanskimi.Pycha!:) A te widoki...dostalismy swietny stolik z widokiem na zatoke.

Dziękujemy, Izabela G

Piccolo Padre Pizzeria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Piccolo Padre Pizzeria? Podziel się wrażeniami!