“Bar na szybką przekąskę”
Sardinella — recenzja

Sardinella
Nr 122 wśród 398 Restauracje (St. Julian's)
Kuchnie: Europejska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 9 września 2019

Szukaliśmy baru na szybką przekąskę, wybór padł na Sardinellę, ponieważ była blisko . Trochę może przeszkadzać w ogródku ruch uliczny, ale ponieważ jest trochę oddalony od ulicy, to nie za bardzo, jedzenie typowe barowe, poprawne, szybko podane.

Dziękujemy, kyju2017

Zrecenzowano 29 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie duży wybór, świetna przyjazna obsługa i bardzo przystępne ceny. Serdecznie polecam wszystkim

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Tadeusz K
Zrecenzowano 29 stycznia 2017

Wyśmienita restauracja, otwarta w styczniu! Maltańskie posiłki (owoce morza i królik), jak również pizza, makarony, mięso, sałatki. Duży wybór win, nie tylko maltańskich. Miła obsługa, przystępne ceny (np. ośmiornica w warzywach i oliwie za 7 EUR). Menu dla dzieci (pizza w krztałcie serduszka, robiona na miejscu). Świerzy sok. Czysto. Polecam!

Termin wizyty: styczeń 2017
Dziękujemy, PaulinaALQ
Zrecenzowano 12 czerwca 2016

zapiekany ser z Malty pycha, kawa także, spaghetti widziane na innych talerzach także zachęcało, troszkę drogo, ale pysznie :)

Termin wizyty: czerwiec 2016
Dziękujemy, ewelina882016
Zrecenzowano 2 lipca 2015 z urządzeń przenośnych

Jedzenie było ok, chociaż salata chyba nie była dobrze umyta bo znaleźliśmy robaczka ( mógł przylecieć ).
Chociaż byliśmy sami to trzeba było mega długo czekać na obsługę kelnera.

Termin wizyty: lipiec 2015
Dziękujemy, Daniell0gda

Sardinella — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

St. Julian's, Malta

St. Julian's, Malta

Byłeś(-aś) w Sardinella? Podziel się wrażeniami!