Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019

Jedyny plus tego obiektu to dobra lokalizacja. Blisko Egeru, Doliny Pięknej Pani i różnego rodzaju basenów termalnych w okolicy.

· Śniadania słabe jak na obiekt 4* Poobijane kubki, kiepskiej jakości soki. Co dzień praktycznie to samo - parówki, czerwona kiełbasa, te same zestawy serów i wędlin średniej jakości. Mało warzyw, sałatek i owoców. ... Na pewno nie na obiekt 4*.. Czuliśmy się, jakbyśmy zostali przeniesieni w czasie jakieś 10 lat wstecz. Poza recepcją, obsługa praktycznie nie istnieje. Przez tydzień jedyną rzeczą, która było zrobiona to dołożenie papieru toaletowego w łazience. NIkt niczego nie sprząta ! Nikt nie zmienia pościeli ani ręczników. Nawet po powieszeniu przez nas wywieszki aby posprzątać pokój nic nie zostało zrobione ! Nie polecam. Są lepsze obiekty w podobnej cenie w tej okolicy.

Dziękujemy, bsmultimedia
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2017

Spory zawód nas spotkał. Jeździmy tam można powiedzieć od zawsze i niestety teraz (wróciliśmy 15.08.2017) było nie tak , jak dotychczas. Na poziomie pozostała recepcja (profesjonalna, ludzie komunikatywni , pomocni, ze znajomością języka angielskiego).Zmiana kucharza sprawiła , że jedzenie było niesmaczne, poza tym monotonne. Młoda ekipa kelnerska poniżej poziomu. Nieuprzejma, nie znająca języka angielskiego, w niektórych przypadkach lekceważąca gości. Pogorszyła się czystość basenów. Po po prostu to nie są 4 gwiazdki, a co najwyżej 3. Widocznie właściciel (właściciele?) jak najmniejszym kosztem chcą osiągnąć zysk, nie patrząc na dobro gości. Szkoda, bo od kilku lat tu właśnie przyjeżdżaliśmy . Z przykrością stwierdziliśmy, że musimy zmienić miejsce pobytu...A szkoda, bo okolica jest piękna i na razie jeszcze spokojna...

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, wolosate55
Zrecenzowano: 27 grudnia 2016 z urządzeń przenośnych

Cudowne miejsce.Bliska odległość do wspaniałego miasteczka Eger.Czysty i zadbany hotel.Obsługa miła i pomocna.Otoczenie doskonale.Bliskie sąsiedztwo dużego obiektu z basenami termalnymi. Polecam dla wyjazdów ze znajomymi oraz dla rodzin z dziećmi.

Termin pobytu: listopad 2016
Dziękujemy, kiniaczek86
Zrecenzowano: 6 listopada 2016

Od parunastu lat , dwa razy w roku jeździmy do Egerszalok. Przytulny pensjonat, z miłym personelem i dobrą kuchnią. Wina b. dobre, no i termalne, lecznicze wody w basenach. Jest i sauna dla chętnych. Ostatnio byliśmy też na balu sylwestrowym. Fajnie , miło i wesoło. Za dwa dni jedziemy tam właśnie na 4 dni. Jesteśmy tam traktowani jako stali bywalcy, wręcz domownicy.
Jak najbardziej polecam.

Termin pobytu: listopad 2016
Dziękujemy, wolosate55
Zrecenzowano: 30 stycznia 2016

Do Egerszalok przyjechalismy w nocy bez rezerwacji, na recepcji przywitał nas recepcjonista, profesjonalny i dobrze mówiący po angielsku. Rano kazano nam zapłacić zupelnie inną, wyższą, cenę za noclegi niż obiecywał nam recepcjonista w nocy. Spaliśmy pod namiotem na polu namiotowym, cena nieadekwatna do warunków oferowanych przez właścicieli campingu. Jedyne plusy to cisza i przyjemna dla oka okolica.

Termin pobytu: wrzesień 2015
Dziękujemy, IrkaUstron