Fajne miejsce

_ukaszz480
Można poczuć się malutkim

Zrecenzowano: 5 września 2019
szal_em

Jeżeli jesteście w okolicy to warto podjechać i przejść się po mostach. Większe wrażenie robią oglądane od dołu, a na górze trochę tak za nowocześnie. Brakuje chociaż na jednym moście zachowania starych elementów. Tablice informacyjne niewyraźnie i poniszczone.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
1  Dziękujemy, _ukaszz480
Zrecenzowano: 9 września 2019

Mosty są piękne, robią wrażenie, szczególnie jeśli zejdzie się na dół.
Niestety mosty odnowiono w taki sposób, że usunięto z nich tory, a wszystko wyłożono kostką i zrobiono zwykły deptak, przez co w ogóle nie czuć ducha miejsca. Szkoda ...

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Dominkab
Zrecenzowano: 5 września 2019

Ciekawe miejsce, warto przeczytać wcześniej trochę informacji, żeby wiedzieć gdzie się jest, można przejść się po akweduktach w obie strony i wtedy można zabrać ze sobą wózek a można wybrać zejście pod mostem w stronę rzeki, myślę, że jest to ciekawsza opcja, wtedy lepiej wózka nie zabierać. Myślę, że dopiero pod mostem można docenić w pełni ich ogrom. Miejsce warte odwiedzenia również ze względu na otaczającą ciszę, spokój i przestrzeń.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, szal_em
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam tu wcześniej -teraz po 20 latach sprawdzałam czy jeszcze stoją -potwierdzam stoją ale...okolica się zmieniła. Kiedyś można było wejść na mosty za darmo-teraz trzeba wykupić bilet -8 zł za dorosłego, studenci i dzieci taniej. Teren ogrodzony. Jedynie na górze mosty są odrestaurowane -położona kostka brukowa ale pod spodem widać upływający czas. Jest tablica z historią powstania mostów -suche fakty-szkoda bo zawsze można by było w ciekawy sposób to napisać. Toaleta tylko 1 w postaci toytoya -tragedii nie było ale to był początek sezonu.Pod mostami płynie strumyk , wokół piękne lasy z wysokimi drzewami. Jeśli lubicie chodzić (zjeść i wejść jest dość trudno - weźcie buty trekkingowe -uwierzcie szpilki się nie nadają ) to na 2 godz fajna i przyjemna przechadzka murowana . Polecam nawet jeśli mrzy widoki są tego warte.

Dziękujemy, MYSZA81
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Słyszałam i czytałam o tym miejscu wiele i od dawna chciałam je zobaczyć. Oczekiwania były duże. To co zobaczyłam jednak je przerosło. Mosty są olbrzymie i imponujące, wspaniałe wkomponowane w piękna puszczę. Robią ogromne wrażenie. I tylko trochę szkoda ze żadnej infrastruktury wokół...
Przy okazji ostrzeżenie - tuż za wejściem jest stoisko z regionalnymi specjałami. Można kupić sękacza i mrowisko. Skusiliśmy się. Cena wysoka a jakość mizerna, nigdy tak niesmacznych nie jadłam.
Przepraszam za kulinarna dygresje ale może ktoś skorzysta.

1  Dziękujemy, Beata B