Warto zobaczyć!

Miejsce naprawdę warte odwiedzenia. Mosty robią ogromne wrażenie dopiero jak jest się na samej... Przeczytaj więcej

780911AdrianaB
Warszawa, Polska
Fajne miejsce

Jeżeli jesteście w okolicy to warto podjechać i przejść się po mostach. Większe wrażenie robią... Przeczytaj więcej

_ukaszz480

Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam tu wcześniej -teraz po 20 latach sprawdzałam czy jeszcze stoją -potwierdzam stoją ale...okolica się zmieniła. Kiedyś można było wejść na mosty za darmo-teraz trzeba wykupić bilet -8 zł za dorosłego, studenci i dzieci taniej. Teren ogrodzony. Jedynie na górze mosty są odrestaurowane -położona kostka brukowa ale pod spodem widać upływający czas. Jest tablica z historią powstania mostów -suche fakty-szkoda bo zawsze można by było w ciekawy sposób to napisać. Toaleta tylko 1 w postaci toytoya -tragedii nie było ale to był początek sezonu.Pod mostami płynie strumyk , wokół piękne lasy z wysokimi drzewami. Jeśli lubicie chodzić (zjeść i wejść jest dość trudno - weźcie buty trekkingowe -uwierzcie szpilki się nie nadają ) to na 2 godz fajna i przyjemna przechadzka murowana . Polecam nawet jeśli mrzy widoki są tego warte.

Dziękujemy, MYSZA81
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Słyszałam i czytałam o tym miejscu wiele i od dawna chciałam je zobaczyć. Oczekiwania były duże. To co zobaczyłam jednak je przerosło. Mosty są olbrzymie i imponujące, wspaniałe wkomponowane w piękna puszczę. Robią ogromne wrażenie. I tylko trochę szkoda ze żadnej infrastruktury wokół...
Przy okazji ostrzeżenie - tuż za wejściem jest stoisko z regionalnymi specjałami. Można kupić sękacza i mrowisko. Skusiliśmy się. Cena wysoka a jakość mizerna, nigdy tak niesmacznych nie jadłam.
Przepraszam za kulinarna dygresje ale może ktoś skorzysta.

Dziękujemy, Beata B
Zrecenzowano: 15 lipca 2019

Uważam za obowiązkowy punkt zwiedzenia podczas pobytu na Mazurach Garbatych. Ogromne masywne wiadukty, robiące niesamowite wrażenie. Jedyne, co mnie zaskoczyło, to cena biletu wejściowego. Jak już tyle płacimy za wejście, to fajnie byłoby mieć grafikę ładną na bilecie lub otrzymać pocztówkę zamiast białego kwitka.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Natasza N
Zrecenzowano: 26 czerwca 2019

Mosty robią wrażenie, warto zejść na dół i obejrzeć je z innej perspektywy.
Jednak największym zaskoczeniem dla mnie był pan zbierający opłaty za wejście na most zimą w srogim mrozie.

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
Dziękujemy, Izabela D
Zrecenzowano: 16 maja 2019

Bywam tam rokrocznie lub też kilka razy w roku oprowadzając "wycieczkowiczów", którzy zawitali pod mój dach. Nie, to nie jest żadna komercja - to prywatna opinia "lokalnego przewodnika". Obserwuję jak zmieniają się warunki na mostach i nie zgodzę się, że 8 zl za bilet idzie "w błoto". Wyremontowane są obecnie dwa mosty, parking jeszcze nie oraz tablice informacyjne, ale to pewnie kwestia czasu - mam nadzieję, że tak będzie.
"Lokalni" nie zdają sobie sprawy jaki ewenement oglądają - przyjezdni - zawsze zachwycają się, dlatego warto pokazać to miejsce gościom przyjezdnym.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, bozmakjaf