“Bardzo smacznie i niedrogo”
Hammer Lunch — recenzja

Hammer Lunch
Nr 1 wśród 5 Restauracje (Pińczów)
Zrecenzowano 16 lutego 2017

Mała restauracja w niewielkim miasteczku z dala od uczęszczanych szlaków turystycznych zachęca do odwiedzenia. Uprzejma i szybka obsługa, dania bardzo efektownie podane, a przy tym smacznie i niedrogo. Zdecydowanie polecam wpaść tu na obiad przy okazji podróży przez Góry Świętokrzyskie.

1  Dziękujemy, aleksandergalazka

Zrecenzowano 28 czerwca 2016

Serdecznie polecam Hamera. Niskie ceny, bardzo smaczna kuchnia i duuuże porcje powodują, że chętnie tam wracam. Dodatkowy atut lokalu to możliwość płacenia kartą i klimatyzacja.

3  Dziękujemy, Pior P
Zrecenzowano 18 maja 2016 z urządzeń przenośnych

Witam. Wpadłam z polecenia kolegi na szybki obiad. Naprawdę warto zjeść coś dobrego. Wyśmienity zestaw dnia. Trafiłam na grzybową i gołąbki. Polecam. Mała restauracyjka. Parę stolików i przede wszystkim czysto. No i smacznie. Polecam.

2  Dziękujemy, Elżbieta K

Hammer Lunch — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Pińczów, Świętokrzyskie

Pińczów, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Hammer Lunch? Podziel się wrażeniami!