Hajnówka

“Dziękuję za plastik”

Babushka Bistro Hajnówka
Nr 1 wśród 11 Restauracje (Hajnówka)
Zrecenzowano 4 września 2019

Podobnie jak w Białowieży, jadalne jedzenie, bez polotu, podane w plastikowej oprawie. Plus za lokalne piwo rzemieślnicze

Dziękujemy, Roman Ł

Zrecenzowano 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybrałam to miejsce na służbowy lunch z gościem z Gruzji. Jedzenie pyszne, jednak te plastiki...jako zapraszająca poczułam się mega niekomfortowo.

1  Dziękujemy, EwaZapEwa
Zrecenzowano 30 lipca 2019

Lokal w stylu stołówki z domowym jedzeniem. Ogółem kartacze i chłodnik były smaczne. Jeżeli ktoś nie oczekuje zbyt wiele to lokal do polecenia.

Dziękujemy, Aleksandra K
Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

To nie był pierwszy raz, raczej nie ostatni. Wszystko byłoby super, gdyby nie te styropiany i plastiki. Klimat mega Podlaski, jedzenie regionalne, które uwielbiam, dlatego wiem, że pewnie nie raz tam będę jeść. Soljanka jak dla mnie rewelacja, mięso nie jest tłuste, lekko pikantna i nie mocno kwaśna. Pielmieni w rosole bardzo pyszne, choć farsz za dużo pieprzu otrzymuje, dzieciom nie bardzo pierogi z mięsem syn pochłania w 2 sekundy, choć trzeba zamawiać bez okrasy - ja zawsze zamawiam tylko z cebulka, wtedy nie są takie tłuste, wiec nie ma rewolucji w małych brzuszkach kartacze są dosyć małe, ale mięso jest dobrze doprawione- choć mam wrażenie, że są odgrzewane ‍♀️ ogórki małosolne przepyszne ogólnie w rozsądnych cenach, przyjemnie i ma to coś. Czekam, aż wejdzie w życie zakaz używania plastików - może Babushka zyska bardziej w smaku potraw nienasączonych mikro plastikiem

1  Dziękujemy, Mrs_Annja
Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Szybki obiad. Chlodnik. Babka ziemniaczana oraz pielemieni. Glodni, zjedlismy wszystko ze smakiem. Wielki minus za plastikowe naczynia. Chlodnik w styropianie...niestety.
Ceny standardowe.

Dziękujemy, Monistars

Babushka Bistro Hajnówka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białowieża, Województwo podlaskie

Białowieża, Województwo podlaskie
Hajnówka, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Babushka Bistro Hajnówka? Podziel się wrażeniami!