Hajnówka

“Na trójkę z plusem”
Pizzeria Siciliana — recenzja

Pizzeria Siciliana
Zamów online
Nr 5 wśród 11 Restauracje (Hajnówka)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Dostawa
Opis: Naszym klientom proponujemy oryginalną pizzę na pysznym i chrupiącym włoskim cieście. Dodatkowo możesz także zjeść u nas sałatki, których przepisy czerpiemy z innych krajów. Do tego oferujemy, zestawy obiadowe, a jeśli jesteś spragniony, to właśnie dla Ciebie oferujemy duży zasób napojów zimnych, napojów ciepłych, a także kilka rodzai piw. Aby dokładnie zapoznać się z naszą ofertą wystarczy kliknąć na naszej stronie w "Menu" lub przy zamówieniu dowolnej pizzy, poprosić naszego konsultanta o dołączenie darmowej ulotki do naszego zamówienia.
Zrecenzowano 4 września 2019

Zdecydowanie średnia krajowa, nie porywa, nie rozczarowuje. W mieście jest zdecydowanie lepsza pizzeria z piecem opalanym drewnem. Obsługa, wystrój przeciętne.

Dziękujemy, Roman Ł

Zrecenzowano 1 października 2018

W Sicilianie nie bywam bardzo często. Raz czy dwa byłem w środku, ale normalnie zamawiamy tam pizze. Uwielbiam pizzę!

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Julianeiro
Zrecenzowano 29 sierpnia 2018

Siciliana to chyba pierwsza pizzeria w Hajnówce. Zdecydowanie lokal z tradycja. W menu znajdziemy pozycje tradycyjne i nie tylko. Ceny niewysokie. Pizza bardzo dobra. Polecam dla każdego na obiad :)

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, dorotkaart
Zrecenzowano 28 sierpnia 2018

Pizza całkiem dobra (ale nie zawsze), sprawna i miła obsługa, szybki dowóz.
Mam jednak wrażenie, że kiedyś pizza w Sicilianie była lepsza...Może inne składniki, może kucharz się zmienił a może mi się wydaje...
Największym minusem jest jednak lokal - mały, czuć mocno zapachy z kuchni i rozmowy kucharzy. Dlatego zwykle zamawiamy do domu.
Zbyt obszerne menu

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, bacik606
Zrecenzowano 25 września 2017

Jeśli chodzi o lokal, to przydałoby się zainwestować w odnowę, choć tragedii nie ma :)
Pizza jest bardzo smaczna, nie trzeba też długo czekać na dowóz.

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, KaziuKaziu

Pizzeria Siciliana — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Hajnówka, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Pizzeria Siciliana? Podziel się wrażeniami!