“Restauracja jak najbardziej otwarta !!!”
Starówka — recenzja

Starówka
Nr 2 wśród 11 Restauracje (Hajnówka)

Restauracja nadal istnieje i prosperuje ,oraz ma się dobrze :-)
Mimo usilnych starań konkurencji ...

Dziękujemy, Stoczkowiec

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

W Carskiej w Białowieży brakło miejsc i jadąc zaczęliśmy googlowac za jedzeniem w Hajnówce. Wybór padł tu. Z zewnątrz nie zachęca, za to w środku przytulnie ze smakiem. Zamówiliśmy wszystkie regionalne dania do podziału. Było genialnie. Wszystko świeże, smaczne, a pielmieni było moje najlepsze w życiu. Krem buraczany i kiszka to moje odkrycie, bo nie znałem. Ceny bardzo w porządku jak na taką jakość. Przemiła kelnerka.

Dziękujemy, Bartek K
Zrecenzowano 25 lipca 2019

Klimat tego miejsca odczujesz dopiero w środku.Krotka karta ale dobrze dobrane regionalne dania. Wyśmienita solianka rybna! Polecam ją mimo umiłowania dla mięsiwa...Z mocniejszych trunków "przepalanka" i samogon- również do zabrania ze sobą...Wracam tam za każdym razem...

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, oczarowana
Zrecenzowano 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety, ale jestem zmuszony wystawić negatywna opinię. Na obiad czekaliśmy ponad 40 minut, jestem w stanie to zrozumieć, ponieważ przyznam że lokal był wyjątkowo zapełniony klientami. Jednak po otrzymaniu jedzenia, byłem negatywnie zaskoczony, za porcje karkówki która widać na zdjęciu zapłaciłem 32 złote, jednak jakość jedzenia i jego ilość moim zdaniem nie było tyle warte. Porcja była wystarczająca aby zaspokoić głód, jednak nie wystarczająca aby znacząco się najeść, jedzenie nie było też zbyt smaczne. Na plusie jest zdecydowanie wygląd lokalu który wiernie oddaje klimat Podlasia, obsługa lokalu również była bardzo uprzejma i miła, Pani kelnerka ciężko starała się obsłużyć.

1  Dziękujemy, marekl933
Zrecenzowano 13 lipca 2019

Odwiedzam Hajnówkę , obiad wybór pada na Starówkę. Lokal w niepozornym, nie zbyt zachęcającym do odwiedzin budynku, skrywa bardzo dobra restaurację. Wystrój zrobiony na tradycyjny, lokalny. Proste stoły i krzesła zachęcają do konsumpcji. Bardzo miła kelnerka błyskawicznie podaje kartę. Po napojach zamawiamy zupy : krem z soczewicy – genialny, naprawdę świetny smak, gorąco polecam i solianka z mięsa - równie dobra , treściwa zupa , najlepsza na drugi dzień po….Dania główne to kiszka ziemniaczana , danie które rzadko się spotyka w restauracjach , starte ziemniaki w jelicie wieprzowym usmażone z okrasą przepyszne danie które kiedyś sam próbowałem robić. Warto spróbować. Kolejne to Pielmieni tu w wydaniu mistrzowskim, kolejne danie które trzeba spróbować. Lokal bardzo przyjemny , klimatyczny , kuchnia robiona z pasją i sercem, czuć to w potrawach .Punkt obowiązkowy wizyty w Hajnówce. Polecam.

Dziękujemy, mbm07

Starówka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białowieża, Województwo podlaskie

Hajnówka, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Starówka ? Podziel się wrażeniami!