Hajnówka

“Rewelacja!!!”

Restauracja Niezapominajka
Nr 6 wśród 11 Restauracje (Hajnówka)

Pyszne jedzenie,solidne porcje.Obsługa rzetelna,miła.Jestem pozytywnie zaskoczona .że znalazłam tu takie fajne miejsce.Polecam z czystym sumieniem:)

Dziękujemy, Agnieszka S

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Jadłam tu ostatnio przy okazji powrotu do domu dobra zupa kurkowa, pyszne pierogi jedzenie podawane świeże oraz ładnie wyglądające smakowało co do ceny to myślę że też było ok

Dziękujemy, Martaczop
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Miejsce prowadzone przez młodych sympatycznych ludzi. Czysto, przyjemnie i schludnie, w przeciwieństwie do innych miejsc w Hajnówce serwujących posiłki (odwiedziliśmu Restaurację Białoruską i Babuszkę). Jedzenie smaczne, starannie przygotowane i ładnie podane. Gulasz do placków ziemniaczanych w osobnej miseczce, dzieki czemu pozostają one chrupiące; chłodnik z pieczonymi ziemniaczkami pyszny, fajnie podany. Ryba smaczna, podobnie jak pierogi ruskie zapiekane z parmezanem, bardzo dobry rosół. Porcja dania typu pierś z kurczaka duża, do wyboru z frytkami, ziemnakami bądź solidną porcją kopytek. Jako rodzina z dziećmi jesteśmy zadowoleni i polecamy. Spędzając czas w Białowieży, na obiad decydowaliśmy się przyjechać parę razy do Niezapominajki.

Dziękujemy, Krzysztof S
Zrecenzowano 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wizyta do restauracji została wcześniej zaplanowana a stolik zarezerwowany. Restauracja w południe w niedziele była jeszcze prawie pusta. Zamówiliśmy drinki i 6 dań głównych. Problemy zaczęły sie razem z przychodzeniem posiłków. Najpierw podano 2 makarony, po 10 kolejnych minutach gulasz z plackami a fish and chips po kolejnych 20 minutach. Czy to naturalny zwyczaj serwować jedzenie oddzielnie zeby każdy ,pomimo siedzenia przy jednym stole , jadł sam ? Uwaga została zwrócona kelnerkom dwa razy aczkolwiek to nie przyspieszyło nic. Skończyło sie na tym ze siostry zjadły makarony, mama zaczela jesc placki a my z reszta rodziny patrzyliśmy sie na nich po kolei. Pozniej role sie odwróciły gdyż my jedliśmy nasze dania a reszta rodziny patrzala sie na nas. Po całkowitym 40 min czekaniu na rybę okazało sie ze moje danie miało włos na talerzu. Oddałam danie , kelnerka pokazała kucharzom ten talerz z czego mlody chłopak pracujący tam zaczął sie z tego śmiać. Nowa rybe dostalam po kolejnych 15min. Porcja makaronu była mała i rozgotowana a gulasz bardzo rzadki i mieso całkiem twarde. Musze przyznać ze ryba natomiast była bardzo smaczna.
Niby błędy mogą sie zdarzyć ale tu zabrakło podstawowych standardów do obsługi klienta. Obsługa nie ma doświadczenia ani treningu jak rozmawiać z klientem i rozwiązywać problemy. Długi okres oczekiwania ,oddzielnie podawane dania, włos w jedzeniu a nikt nawet nie przeprosi ani nie zasugeruje jak to rozwiązać i sprawić aby klient , pomimo pomyłek , wyszedł zadowolony i chciał wrócić. To wstyd brac opłatę za taka jakość obsługi. Ja przed cała rodzina czułam sie zażenowana , dobry biznes to dobre jedzenie + dobra obsługa klienta. Tu nie było prawie nic. Juz wcześniej przed przybyciem słyszałam ze na same pierogi sie czeka 40min ale to co doświadczyłam sama sprawiło ze współczuje wszystkim turystom, którzy zawitają tutaj i wyrobią sobie negatywna opinie o Hajnowce.
Moge sie założyć ze to miejsce, które ogolnie jest dobrym pomysłem, jest zarządzane i obslugiwane przez ludzi bez żadnego doświadczenia pracy w restauracji. Brakuje podstawowych zachowań, reakcji , umiejętności i wiedzy o standardach.

2  Dziękujemy, 249anetteel
Zrecenzowano 18 lipca 2019

Bardzo dobre lokalne jedzenie w przystępnej cenie. Kartacz niestety był troszkę rozgotowany ale smakował bardzo dobrze. Bardzo smaczny twarożek Hajnowski. Obsługa miła i uprzejma. Ceny umiarkowane, nie za wysokie

Dziękujemy, Marcin B

Restauracja Niezapominajka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Hajnówka, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Niezapominajka? Podziel się wrażeniami!