“Szybko i smacznie”
Vera Pizza — recenzja

Vera Pizza
Nr 3 wśród 11 Restauracje (Hajnówka)

W Verze byłem rok trmu. Smakowita pizza, ładny wystrój restauracji, miła obsługa... To jest idealna pizzeria!

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Julianeiro

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza jest znakomita, jedna z najlepszych jaką jedliśmy. Składniki są bardzo dobrej jakości. Obsługa działa bardzo sprawie, pizzę dostaliśmy w 10 min, mimo pełnego lokalu!
Polecam każdemu, kto wraca z wycieczki z Białowieży, super zwieńczenie całego dnia zwiedzania

Dziękujemy, D3810VEkatarzynas
Zrecenzowano 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszna włoska pizza, miła i bardzo szybka obsługa.
Chętnie wrócimy, jeśli będziemy w okolicy.
Polecamy!

Dziękujemy, nataliapawelek
Zrecenzowano 2 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Nie zawiedziesz się jeśli skorzystasz. My tak zrobiliśmy, polegając na opiniach innych.
Gratulujemy właścicielom, nie obniżajcie poziomu.

Dziękujemy, romanzewsi
Zrecenzowano 31 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjechaliśmy do Hajnowki na spotkanie z przyjacielem z czasów studiów. Zaproponował Vera Pizza na miejsce spotkania - przez wiele lat mieszkał we Włoszech i rekomendował to właśnie miejsce. Nie mylił się - wspaniała pizza, doskonale gęste espresso, dużo klimatu rodem z Neapolu. Polecam!!

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, wedytak

Vera Pizza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białowieża, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Vera Pizza? Podziel się wrażeniami!