“Przepyszna ryba”
Smazalnia Ryb Fliper — recenzja

Smazalnia Ryb Fliper
Nr 1 wśród 2 Restauracje (Milków)
Zrecenzowano 1 września 2019

Przepyszna rybka oraz zupa rybna,świetny smak ,podana z masełkiem czosnkowym smakowała wyśmienicie.Zupka wyraźną,pikantna,z dużą ilością warzyw. Polecam to miejsce!!!

2  Dziękujemy, Anes1983

Zrecenzowano 7 lipca 2019

Zupa rybna bardzo dobra, smażony pstrąg również bez zarzutu (jeśli chodzi o smak ),jednak miałam problem ze zjedzeniem go plastikowymi sztućcami.Teren wokół smażalni bardzo ładny, można spożyć posiłek w ogródku z widokiem na góry.Ceny podobne do cen w innych smażalniach ryb.

Dziękujemy, _grazynawos51
Zrecenzowano 9 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy rodzinnie 3 dni temu (4 osoby). Mi bardzo smakowało. Zupa rybna pikantna ale nie za mocno i bardzo smaczna. Pstrąg z głębokiego oleju co powodowało ze można było zjeść skórę która była świetna. Cały pstrąg dobrze wysmazony i bardzo smaczny. Duży parking, łatwo dostępne toalety. Mały wybór piwa. Generalnie jak najbardziej polecam.

2  Dziękujemy, Piotr K
Zrecenzowano 1 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Może i rybka smaczna jednak atmosfera okropna. Pani przyjmująca zamówienia totalnie nie daje rady. Pomylono nasze zamówienie i obsługa totalnie miała to gdzieś i była arogancka. W okolicy są równie dobre smażalnie z lepszą atmosferą.Obsługa bardzo niemiła, plastikowe tacki i sztućce. Nie polecam

Dziękujemy, Monika R
Zrecenzowano 21 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam w stu procentach. Pstrąg przepyszny, skórka chrupiąca a w środku soczysty. Surówki znakomite, a z białej kapusty to poezja.

Termin wizyty: marzec 2019
2  Dziękujemy, Gabi S

Smazalnia Ryb Fliper — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sosnówka, Województwo dolnośląskie
Ściegny, Województwo dolnośląskie

Karpacz, Województwo dolnośląskie
Mysłakowice, Województwo dolnośląskie

Milków, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Smazalnia Ryb Fliper? Podziel się wrażeniami!