“Smaczne jedzenie”
Karczma Skalna — recenzja

Karczma Skalna
Nr 2 wśród 2 Restauracje (Milków)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Warto zatrzymać się tu na obiad. Nasz był bardzo smaczny - deska mięs z dodatkami. Rosół dla dzieci też był dobry. Duży plus za świeżo wyciskany sok. Obsługa bardzo uprzejma i super plac zabaw, a w sumie to nawet są dwa, tylko jeden ze strony dla imprezy organizowanej
Byliśmy jedynymi klientami oprócz zorganizowanej grupy i nie miało to wpływu ani na obsługę ani na jakość potraw. Ceny przystępne. Polecam.

Dziękujemy, Jolanna

Zrecenzowano 3 lipca 2019

Na koniec pobytu w Karpaczu odkryliśmy KARCZMĘ SKALNĄ, żałowaliśmy,że nie trafiliśmy do niej wczesniej.Ceny bardzo przystępne, a jedzenie bardzo dobre. Za żurek królewski z jajkiem, 2 porcje polędwiczek drobiowych wraz z surówkami i 2 herbatami z cytryną zapłaciliśmy 68 zł. To był najtańszy rachunek w restauracji podczas naszego pobytu .Żurek był bardzo dobrze doprawiony, z białą kiełbasą i jajkiem. Polędwiczki drobiowe były bardzo miękkie, podane z wyśmienitym sosem, ziemniaczkami z koperkiem. Do tego dania podano dla każdego półmisek z 3 różnymi surówkami - wszystkie bardzo dobre i świeże. Porcje były obfite i naprawdę bardzo smaczne. Przez kolejne 2 dni , również byliśmy gośćmi tej restauracji. Z Karpacza do Karczmy to żabi skok. Restauracja znajduje się na trasie Karpacz - Jelenia Góra, po prawej stronie , ok.700 metrów od ronda na Miłków. Warto tu przyjechać i samemu się przekonać.

Dziękujemy, Da g
Zrecenzowano 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety trochę rozczarowanie. Na początek musieliśmy iść po Panią żeby otrzymać karty. Drugi problem był z podmiana ziemniaków na kluski w daniu bo „u nas dania wydawane są maszynowo...” trochę to słabe. Ostatecznie udało sie podmienić. Same dania średnie 3/5. Kotlet dość twardy także raczej nie wrócimy :(

Dziękujemy, grzegorzf625
Zrecenzowano 17 marca 2019

Miejsce dogodne dla zmotoryzowanych, z zewnątrz zadbane, z zielenią i placem zabaw dla dzieci. Wnętrza trochę tandetne, chociaż czyste, ze świeżymi kwiatami w wazonikach. Jedzenie pyszne, pomysłowo i szybko podane, duże porcje. W menu znajdują się pozycje dla klientów będących na diecie lekkostrawnej. Polecamy :)

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, B-i-R-1984
Zrecenzowano 12 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Skuszeni dobrymi opiniami odwiedziliśmy tę restauracje. Ceny przystępne, duże porcje, ale same dania dosyć przeciętne w smaku.
Raczej tu już nie wrócimy.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Malgos7803

Karczma Skalna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sosnówka, Województwo dolnośląskie
Karpacz, Województwo dolnośląskie

Milków, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Karczma Skalna? Podziel się wrażeniami!