Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce idealne dla Polaków, wszelkie ważne informacje na terenie hotelu znajdują się w języku polskim. Plusem jest dobry dostęp do wfifi i bezpłatna klimatyzacja w każdym pokoju do tego lodówka, która bardzo przydaje się w takim gorącym klimacie. Śniadania dosyć skromne ale wynagradza to obiad, ponieważ porcje są dość spore do tego zawsze jest podawany deser, każdego dnia można wybrać danie na następny dzień spośród 3 zaproponowanych opcji do wyboru (tutaj także opisane wszystko w języku polskim). Dostęp do plaży perfekcyjny, leżaków i parasoli wystarczająco, dodatkowo mieszkańcy hotelu zawsze mają zagwarantowane miejsce, więc i tez nie jest na plaży zbyt tłoczno że względu na ograniczoną ilość miejsc dla ludzi spoza hotelu. Pokoje czyste i przestronne z widokiem na Zatokę Kotorską!!! pościel oraz ręczniki systematycznie wymieniane, a gdy tylko czegoś zabraknie odrazu jest uzupełniane. Obsługa bardzo miła, pomocna i życzliwa. Bardzo miło i z utęsknieniem wspominam pobyt w tym uroczym hotelu przy plaży.

1  Dziękujemy, magdab575
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2018

Przez trzydzieści lat podróżowania, nie spotkałem gorszego jedzenia, które było ohydne i najgorszej jakości.
Pozostałości z poprzedniego dnia, dodawane były do posiłków na dzień następny. O ilościach, to lepiej nie mówić..., deser w postaci ciastka, miał wymiary 4cm x 2cm ? Miejsce i położenie hotelu - piękne !!!
Opinię "okropne", uzasadniam problemami żołądkowymi mojej córki oraz innych uczestników, ponieważ wynikały one tylko i wyłącznie z podawanego w hotelu jedzenia. Przypadek mojej córki nie był odosobniony !!!

Termin pobytu: sierpień 2018
5  Dziękujemy, Daniel C
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel super jak na 3 gwiazdki. Bardzo miła obsługa. W pokojach klimatyzacja bezpłatna. Plaża hotelowa zadbana i bardzo blisko. Jedzenie dobre. Polecam. Byliśmy z dzieckiem. Niczego nie brakowało. Okolica spokojna, idealne miejsce wypadowe do zwiedzania Czarnogóry.

1  Dziękujemy, JakubK1549
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2018

Hotel kameralny, pokoje zróżnicowane pod względem wielkości i komfortu. Pokój 2-osobowy bez balkonu to ciasna klitka, ale czysta i pachnąca świeżością. Dla osób, które nie są nastawione na siedzenie w pokoju to wystarcza. Dużym plusem jest klimatyzacja. Bardzo miły personel przy posiłkach. Same posiłki nieco ubogie i słabo doprawione, ale to chyba lokalna specyfika. Dziwna zasadą jest zakaz spożywania na plaży napojów i produktów spożywczych niezakupionych w hotelu lub restauracji plażowej. Hotel położony jest przy promenadzie z mnóstwem kawiarenek i restauracji. W samym hotelu brak jakichkolwiek rozrywek.

Wskazówka dotycząca pokoi: Unikać pokojów bez balkonu. Ręczniki nie mają gdzie schnąć i jest dosyć ciasno.
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, _marles7711
Zrecenzowano: 13 lipca 2018

Potwierdzam ostatnie dwie opinie. Hotel dla emerytów. Pokój dostaliśmy bez balkonu, łazienka b.mała. Nie jestem wymagający co do jedzenia ale na śniadanie nie było nawet wody nie wspominając o kawie. Jak ktoś pisze że zupy smaczne to śmiać mi się chce. Zwykła woda i ciężko to nazwać zupą. Do pokoju nie można wnosić swoich napoi. Plus to na pewno bezpłatne leżaki i bliskość plaży i przepiękne widoki. Ogólnie tak jak napisałem hotel i miejscowość dla ludzi starszych bo nic tam się nie dzieje po 22. Centrum SPA jakieś było podobno ale nie korzystaliśmy.

1  Dziękujemy, tejot2018