“Na weekendowy wypad”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 9 dodatkowych witryn!
6 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 10
“Na weekendowy wypad”
Zrecenzowano: 26 listopada 2016

Super park linowy, dostosowany do różnych możliwości. Najlepszy jest zjazd nad jeziorem. Basen ekstra z widokiem na las. Rano mało ludzi więc można spokojnie popływać. Cieplutkie jacuzzi z super masażem. Ładny wystrój. Jednak oprócz hotelu i parku linowego nie ma dookoła nic. Wioska i las. Jeżeli ktoś przyjeżdża na dłużej musi szukać atrakcji poza miejscowością, chyba że wystarczy mu hotelowy bar lub spa.

Wskazówka dotycząca pokojów: są dwie strefy, nowoczesna i w stylu retro w starej części dworu
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Pobyt: wrześniu 2016, wyjazd we dwoje
Dziękujemy, Omezka
Napisz recenzję

145 recenzje(-i) naszych podróżnych

Wyświetl recenzje w kategorii:
Podsumowanie rankingu
Wskazówki podróżnych pomagają wybrać odpowiedni pokój.   Wskazówki dotyczące pokoi (19)
Data | Ranking
Liczba recenzji: 5
4 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 3
Zrecenzowano: 13 listopada 2016

Hotel położony w takim miejscu, że bardzo łatwo go znaleźć- z jednej strony wioska zabita dechami ( zupełnie serio), z drugiej zaś gęsty las. Już na " dzień dobry" wiedziałam, że spacery poza terenem hotelu odpadają. Parking duży, nie było problemu ze znalezieniem recepcji, w której wszystko nam wyjaśniono i miło przyjęto. Pora na plusy i minusy pobytu w tym hotelu.

PLUSY

1. Basen- duży, porządny basen z pięknym widokiem na otaczające tereny. Nikt nikomu nie przeszkadza, dostępny sprzęt do pływania i wygodne jacuzzi. Najlepsze miejsce w całym hotelu.

2. Wystrój wnętrz- wszędzie kolorowo, radośnie i nowocześnie. W takich wnętrzach człowiek zaczyna myśleć pozytywnie. Pokoje przestronne, praktycznie wyposażone ( jest zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz codziennie dostarczana woda mineralna)

3. Teren otaczający hotel- cisza, spokój i zieleń, czyli wszystko czego człowiek potrzebuje do odpoczynku. Atrakcją jest park linowy dla dzieci i dorosłych- niestety za dodatkową opłatą, ale dla gości hotelowych 50% zniżki. Bezpłatna atrakcja dla dzieci, to plac zabaw i mini zoo- Henia i kozia załoga :-)

MINUSY

1. Brak windy- trafił nam się pokój na najwyższym piętrze i niestety trzeba było wnosić te wszystkie walizki.

2. Jedzenie (mieliśmy w pakiecie śniadania i obiadokolacje)- posiłki w formie szwedzkiego stołu na którym serwowano dania, które moim zdaniem nie były przygotowywane z produktów wysokiej jakości. Oprócz tego często trzeba było czekać na dokładki, które albo się pojawiały, albo też nie- zasada kto pierwszy ten lepszy. Nic mnie tam kulinarnie nie urzekło, nie zachęciło do ponownego odwiedzenia restauracji w przyszłości.

3. Klimatyzacja- owszem, była w pokojach, ale przy rozkręceniu na maxa dawała jedynie delikatny powiew + jakieś dziwne, bardzo chemiczne zapachy. Na korytarzach też niby działała, ale i tak panował straszny zaduch przesycony zapachem, który kojarzył mi się z odwiedzinami babci w sanatorium.

4. Widok z okna w łazience- no cóż, trafił się nam widok na dach....

5. Łazienka- ciasny prysznic o względnej czystości, toaleta o względnej czystości i straszliwa podłoga.....jeszcze nigdy nie widziałam w żadnym hotelu takiej obrzydliwej łazienki.

6. Rozmieszczenie pokoi i pozostałych miejsc dostępnych dla gości- żeby dostać się z naszego pokoju na basen, musieliśmy przebyć podróż przez kilka korytarzy, schodów, zaliczając przy tym recepcję ( nie ma to jak witać w szlafrokach przybywających i odjeżdżających gości)

Ogólne wrażenia są raczej średnie. Pojechałam, zobaczyłam, pomieszkałam i z radością wracałam do domu, bo było mi tam nudno. Dłuższy pobyt niż weekend to według mnie strata czasu. Nic mnie nie zachwyciło, hotel jak każdy inny średniej klasy, więc nie mam zamiaru ponownie tam jechać.

• Pobyt: sierpniu 2016, wyjazd we dwoje
1 Dziękujemy, AnnNatalie
Kontrybutor: poziom 5
Liczba recenzji: 40
13 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 22
Zrecenzowano: 7 listopada 2016

No więc tam jest super. No bo: sam teren jest ogromny (zostawiasz dziecko bez żadnego wahania - zgłodnieje to przyjdzie); pokój jest duży, basen jest mokry, w saunie jest gorąco, a piwo jest zimne. Do tego - jedzenie jest naprawdę bardzo dobre (jak na podawane z bemara; to z karty jest pychowe - tatar i pierogi), jest też kącik gastronomiczny z frytkami, hamburgerami i piwem (które, jak już wspomniałem, jest zimne).

Jest też park linowy, ale z racji tego, że wszedłem na drzewo i nie skoczyłem z niego, a zszedłem (ku niewątpliwej uciesze innych współmieszkańców hotelu) - nie powinienem się wypowiadać. Ale żona kazała mi napisać, że było super, a dziecko potwierdzająco kiwa głową - oboje jeździli na wyciągach we wszystkie strony i przeszli trasy turystyczne na swoich poziomach. Ja zadowoliłem się poziomem "frytki+piwo".

Osobne słowa uznania należą się załodze, młodej i miłej i zawsze uśmiechniętej.

• Pobyt: sierpniu 2016, wyjazd z rodziną
Dziękujemy, Remek J
Hertfordshire, Wielka Brytania
Kontrybutor: poziom 1
Liczba recenzji: 4
3 recenzje(-i) hoteli
Zrecenzowano: 24 października 2016

Spędzilismy w Pałacu jedną noc w pakiecie '' DLA ZAKOCHANYCH''. Pokój byl nieskazitelnie czysty i bardzo wygodny. SPA, ktore zrezerwowalismy wczesniej bylo super. Panie wykonaly swoja pracę doskonale. Kolacja była bardzo dobra. Obsługa miła i uśmiechnięta. Gorąco polecam

• Pobyt: październiku 2016, wyjazd we dwoje
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem

Dziękujemy, pointsigns
Warszawa
Liczba recenzji: 1
Zrecenzowano: 12 października 2016

Było rewelacyjnie !!! Mamy jedną uwagę: obsługa korkociągu koniecznego do otwarcia powitalnego wina nie jest oczywista :) A oprócz tego same pochwały: basen super, jedzenie przepyszne, miła obsługa ... wszystkim polecamy !

• Pobyt: październiku 2016, wyjazd we dwoje
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem

Dziękujemy, janina_peplinska
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Rulewo — zobacz również następujące kwatery w tym miejscu lub jego okolicy
w odległości 10.0 km
Nr 1 z 7 w lokalizacji Chełmno
Liczba recenzji: 42
w odległości 0.0 km
Rezydencja nad jeziorem Pestkownica
Rezydencja nad jeziorem Pestkown...
Nr 1 z 1 w lokalizacji Pestkownica
Liczba recenzji: 19
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Hanza Pałac Wellness & SPA? Podziel się wrażeniami!

Hanza Pałac Wellness & SPA — dodatkowe informacje

Obiekt: Hanza Pałac Wellness & SPA
Adres: Rulewo 13, Rulewo 86-160, Polska
Lokalizacja: Polska > Zachodnia Polska > Zachodnio-Pomorskie > Rulewo
Udogodnienia:
Bar/salon Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Bezpłatne śniadanie Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Bezpłatny parking Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Restauracja Obsługa pokojowa Spa Apartamenty Basen Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych Transport na lotnisko
Styl hotelu:
Miejsce nr 1 wśród 1 pensjonatów/zajazdów w Rulewie
Rozpiętość cen (za noc): 291 zł–392 zł
Klasa hotelu:4-gwiazdkowy — Hanza Pałac Wellness & SPA 4*
Liczba pokoi: 55
Oficjalny opis (dostarczony przez hotel):
Mamy wielką przyjemność powitać Państwa na stronie Hanza Pałac Wellness & SPA****. Doskonała lokalizacja przy Autostradzie A1, w odległości zaledwie godziny drogi od Gdańska i czterdziestu minut od Torunia i Bydgoszczy. Takie położenie sprawia, że jest to idealne miejsce zarówno dla osób szukających wypoczynku, jak i klientów biznesowych. Zabytkowy pałac, SPA, relaksujące otoczenie i zastosowanie nowoczesnych technologii, zadowala gusta nawet najbardziej wymagających klientów. W Pałacu Hanza Wellness & SPA znajduje się 55 pokoi, w tym pokoje dwuosobowe, pokoje lux, pokoje typu studio oraz apartamenty. Nocleg w Borach Tucholskich to udany wypoczynek w bliskości natury. Ich konstrukcja wiernie odtwarza pierwotny charakter odrestaurowanego dworu, a nowoczesny, delikatny design, z kryształową niemal przejrzystością, podkreśla ich pałacowy charakter. Pokoje wyposażone zostały w sprzęt umożliwiający zarówno wypoczynek, jak i pracę. Znajdą w nich Państwo TV LCD, telefony, sejfy, minibar. Okna każdego z nich wtapiają się w krajobraz zabytkowego parku, tworząc atmosferę wyciszenia i relaksu. Otaczające hotel Bory Tucholskie nadają miejscu wyjątkowego uroku, w każdej porze roku. Hanza Pałac Wellness & SPA to udany i ciekawy weekend dla całej rodziny. ... więcej   mniej
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Hotels.com, Booking.com i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Hanza Pałac Wellness & SPA. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Hanza Palac Rulewo Hotel Rulewo

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?