Zrecenzowano: 29 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Miła obsługa, czyste pokoje, smaczne śniadanie w formie bufetu, darmowy bilard dla gości hotelowych. Na plus możliwośc pobytu ze zwierzęciem, chociaż opłata za zwierzę wygórowana. Bezpłatny internet w hotelu.

Termin pobytu: maj 2018
1  Dziękujemy, zombie2001
Zrecenzowano: 20 maja 2018

Organizacja przyjęcia komunijnego w Hotelu Górskim na wysokim standardzie. Jesteśmy mile zaskoczeni z poziomu obsługi, jak i serwowanych potraw. Dania pyszne, ciasta wspaniałe.Miejsce czyste, zadbane, komfortowe. Dziękujęmy

Termin pobytu: maj 2018
Dziękujemy, swgraal
Zrecenzowano: 14 marca 2018

Ogólne wrażenie jakie zrobił na mnie pobyt jest pozytywne.
Normalne pokoje ze standardowym wyposażenie oraz układem. Śniadanie w formie bufetu dobre. Obsługa hotelowa bez zarzutów.
Sam hotel uważam, iż przypomina bardziej motel przy drodze wojewódzkiej niż hotel.
Hotel polecam dla pobytu biznesowego. Raczej wakacje lub wypoczynek nie preferuje w tym hotelu.

Termin pobytu: październik 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa
2  Dziękujemy, Pawe_B_13
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2017

Hotelik średniej klasy z miłą obsługą, dobrym śniadaniem i odpowiednią ceną
Duży bezpłatny parking , w
Do centrum Gdańska szybki dojazd.
Wadą pokoi od strony wschodniej jest hałas od ulicy i mocne nasłonecznienie

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam pokoje od strony zachodniej - JEST CISZEJ
Termin pobytu: sierpień 2017
1  Dziękujemy, mirzaw12
Zrecenzowano: 21 czerwca 2017

Lokalizacja bardzo dogodna kiedy przyjeżdża się autostradą A1. Trochę industrialne otoczenie, ale to jest świetne miejsce jako baza wypadowa do Trójmiasta. Personel fantastyczny. Miły, uprzejmy, profesjonalny, dbający o klienta. Pokoje bardzo wygodne i duże jak na tę kategorię. Czysto, zadbanie. W łazience wszelkie udogodnienia (szampon, mydło, suszarka). A śniadanie .... Trochę hoteli odwiedziłem, ale tak bogatego i urozmaiconego bufetu jeszcze nie widziałem. Zdecydowanie polecam! Jeśli będę jechał do Trójmiasta, to na pewno będzie to dla mnie hotel pierwszego wyboru! Pozdrawiam serdecznie obsługę!

Termin pobytu: czerwiec 2017
1  Dziękujemy, andrzejs66