“Wyśmienite pierogi”
Pierogarnia Pruszcz — recenzja

Pierogarnia Pruszcz
Opis: Pierogi lepimy tylko z najwyższej jakości mąki, codziennie używamy świeżych skladników, a w swoją pracę wkladamy cale serce. Dlatego mamy nadzieję, że pokochasz naszą kuchnię i wrócisz do nas z rodziną i przyjaciólmi.
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Nic innego nie można powiedzieć jak przepyszne pierogi, porcje jak dla mnie w sam raz, miejsce przytulne choć czasami za małe dla tylu gości. Jedynym mankamentem jest czas oczekiwania na realizację zamówienia. No cóż jeśli jest coś dobre, dużo ludzi przychodzi jeść, to i moce przerobowe nie mogą nadążyć. A co dobre, to i też potrzebuje czasu.

Dziękujemy, Ciapul

Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Z rzeczy, które można zrzucić na gust, to chłodnik z botwinką na wodzie, który smakował jak woda z ogórka, nie przypadł mi. Ponadto nieudane pierogi z twarogiem, w których wysłała się serwatka. Pierogi z mięsem jedne z najlepszych jakie jadłem, aromatyczny farsz, cienkie ale nieprzerwanie ciasto ugotowane z punkt. Sprawdzę za jakiś czas te pierogi z twarogiem, czy to tendencja czy wypadek przy pracy. Na razie zostawiam 3 gwiazdki.

Dziękujemy, Bartosz N
Zrecenzowano 20 marca 2019

Smaczne pierogi z przeroznym nadzieniem, zapewne kazdy znajdzie cos dla siebie. Obsluga mila, chos wnetrze lokalu jak dla mnie zbyt surowe.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, Ewa G
Zrecenzowano 15 lutego 2019

Pierwsze wrażenie? Podrzędny bar mleczny. Wchodzisz i już wiesz, że będzie dobrze. Przemiła obsługa, wąskie menu, zupa dnia, surówka dnia (choć malutko, symbolicznie, szkoda). Pyszne pierogi, świetne ciasto. Duże porcje, fajne ceny. Polecam i jak obiecałem Pani z obsługi, ponownie przejeżdżając, na pewno wrócę! :)

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Rafał B
Zrecenzowano 5 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Pierogi bezdyskusyjnie najlepsze z najlepszych nigdzie takich nie znajdziecie te zapiecki czy w Warszawie u aniołów to nawet w 10% takie nie są

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Emil W

Pierogarnia Pruszcz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Pruszcz Gdański, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Pierogarnia Pruszcz? Podziel się wrażeniami!