“Ogólnie polecam”
Restauracja Z IKRĄ — recenzja

Restauracja Z IKRĄ
Zrecenzowano 10 września 2019

Bardzo dobre pizze polecam tą z truflami sandacz i stek też bardzo dobry. Miła obsługa bez tłoku. Ładny wystrój parking. Moim zdaniem najlepsza restauracja w Pruszczu Gd. Sushi średnie przystawka śledzik smażony w occie - wyborny.
Ceny bardzo rozsądne.

1  Dziękujemy, Tomek T

Zrecenzowano 21 lipca 2019

Żarcie nawet ok.Oczekiwanie na nie chyba z 45min.Kelnerki wyjasnialy ze to z powodu systemu konputerowego przez co brak kontaktu kelner kuchnia. Lokal cìasny częściowo pod szklarnią brak przewiewu, okropnie duszno,nie wspominając o klimie której nie ma.Na dworze jeden stolik z którego nie można korzystać bo właściciel sobie nie życzy. Za 4 dania dnia (golabki) 136zl pozostawiam do własnej oceny.Dla mnie masakra niska jakość za wygórowaną cenę.Nie polecam nie wiem skąd te pochlebne opinie i czemu ten lokal jeszcze istnieje.???

1  Dziękujemy, zmuszony
Zrecenzowano 3 lipca 2019

Bardzo polecam to miejsce jeżeli ktoś poszukuje dań i kuchni na wysokim poziomie. Szczególnie godny polecenia jest sandacz - BTW najlepszy jaki do tej pory jadłem!
Do tego świetna (miła i kompetentna) obsługa, miły wystrój i wolny parking.
Zdecydowałem się odwiedzić restauracje z Ikrą będąc w podróży i nie żałuję. Polecam wszystkim będącym w okolicy to miejsce jak i jadącym A1 aby odbili na chwilę do Pruszcza Gdańskiego.
Zasłużone 5 gwiazdek.
Pozdrowienia z Krakowa :)

1  Dziękujemy, Łukasz M
Zrecenzowano 3 czerwca 2019

Tak. Dokładnie tak jak napisałam w tytule. Zaskoczenie, bo zupełnie nie spodziewałam się tego, że wizyta w położonej na uboczu o ile nie napisać na zadup... restauracja będzie tak smakowitym doświadczeniem. Wszystko jest tu wysmakowane i estetyczne. Zjadłam najlepszy tatar w życiu. Zupa rybna gęsta, treściwa (uwaga! Ogromna porcja! Ja nie dalam rady).
A do tego przemiła obsługa. Pan kelner dyskretny, kulturalny i taktowny. Takich ludzi nam trza więcej :)

3  Dziękujemy, Anna Aneta R
Zrecenzowano 22 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce na każdą okazję. Jedno z większych zaskoczeń kulinarnych. Doskonała zupa rybna, świetnie przygotowany stek. Wino dobrze dobrane. Wszystko za rozsądną cenę. Do tego miła i sprawna obsługa oraz ładny wystrój. Tylko trzymać poziom.

2  Dziękujemy, Radosław Z

Restauracja Z IKRĄ — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Pruszcz Gdański, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Z IKRĄ? Podziel się wrażeniami!