“Obiad w drodze powrotnej”
Zajazd Pod Sosnami — recenzja

Zajazd Pod Sosnami
Nr 2 wśród 2 Restauracje (Strzegowo)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Szukaliśmy miejsca żeby zjeść obiad, sprawdziliśmy recenzje o Zajedzie Pod Sosnami i zdecydowaliśmy się zatrzymać. Faktycznie z zewnątrz nie zachęcająco, ale jedzenie bardzo dobre i ilość nie do przejedzenia. Jedliśmy żurek (bardzo dobry) a po żurku wiedzieliśmy że golonka na którą czekaliśmy była na wyrost . Polecamy wygłodniałym wędrowcom !!!!

Dziękujemy, katarzynak112

Zrecenzowano 9 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

…i to od wielu lat. Pierwszy raz ponad 20 lat temu o ile dobrze pamiętam, jadąc z kumplem na ryby na Mazury. Sentymentem do tego miejsca zaraziłem już kilka osób, z moją żoną włącznie. Co warto zjeść? Nie słyszałem narzekań klientów na dania. Ja zawsze jadam zupy: grochówkę, żur i kiełbaskę z rusztu. Jadłem tu taż szaszłyk i tu również pierwszy raz w życiu świeżonkę. Nigdy się nie zawiodłem. Tu można odnaleźć klimat karczmy podróżnej bez zadęcia jak w wielu innych miejscach i ja go zawsze tu odnajduję, podobnie jak uczucie sytości i zadowolenia.

Dziękujemy, jamikra
Zrecenzowano 25 marca 2019

zajazd jest dobry, aby zatrzymać sie jadąc trasą nr 7. Szybkie i dobre jedzenie, duże porcje, duzy ruch. Polecam zupy.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, ania6i2
Zrecenzowano 14 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Do wizyty w barze przekonał mnie kolega, z którym wracałem z delegacji w Ostródzie. Powiedzial dobrze zjesz, smacznie, niedrogo, nie nastawiaj się na wygody i ekskluzywne wnętrza. Nie mylił się. Bar przydrożny gdzie cena zadowoli najbardziej wybrednych, a smak mając na uwadze cenę nie daje powodów do narzekania.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, R7128DZstefanp
Zrecenzowano 21 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Tak niepozorne miejsce, że wydawałoby się że lepiej je omijać z daleka. W rzeczywistości warto tutaj zajechać. Jedzenie bardzo dobre a ceny śmiesznie niskie. Na każdym stole stoi chlebak pełny białego krojonego chleba, zawsze świeżego, którego można brać do woli. Ketchup i majonez w dozownikach przy kasie, również do woli. Polecam kiełbaski z grilla, bardzo dobrej jakości. Za 2 porcję kiełbasek (dość duzych), dwie porcje żurku oraz 0,5 litra coli zero zapłaciłem niecałe 25 zł. Polecam

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, 646maciejm

Zajazd Pod Sosnami — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Zajazd Pod Sosnami? Podziel się wrażeniami!