“Super”
Konoba Galeb — recenzja

Konoba Galeb
Nr 1 wśród 5 Restauracje (Buljarica)
Zrecenzowano 10 lipca 2020 z urządzeń przenośnych

Wszystko pyszne, świeże i ładnie podane. Obsługa bardzo miła i profesjonalna
Lemoniada mega kwaśna!

Termin wizyty: lipiec 2020
Dziękujemy, GlobeTrotting320892

Zrecenzowano 27 września 2019

Prawdę mówiąc o jedzeniu nic tu nie mogę powiedzieć, bo straciłam cierpliwość czekając na kelnera. Może i jest dobre, ale jedzenie przy takiej obsłudze psuje nastrój. Usiedliśmy, a ponieważ nikt długo nie pochodził, spytałam się czy mogę zamówić w środku. Usłyszałam, że mam usiąść i ktoś podejdzie. Dwie kelnerki, które siedziały w kącie zajęte telefonem, nawet nie podniosły głowy, kiedy weszłam do środka. Na kelnera czekaliśmy jakieś 10-15 minut, a byliśmy jednymi klientami w restauracji. Kiedy przyszedł, nawet nie powiedział 'Dzien dobry', rzucił karty na stół i poszedł. Stwierdziliśmy, że jedzenie w restauracji, gdzie kelnerzy są chyba przetrzymywani wbrew ich woli nie sprawi nam przyjmnosci i poszliśmy dalej. Zazwyczaj nie zwracam uwagi na obsługę, jeśli jest dobre jedzenie, ale zbolałe twarze pracowników tym razem skutecznie nas odstraszyły.

Dziękujemy, Alicjatravels
Zrecenzowano 13 września 2019

Często odwiedziliśmy tawerne o rożnych porach dnia. Zawsze miła i pomocna obsługa. Jedzenie świeże i genialne w smaku! Owoce morza z grila najlepsze w okolicy!Mięsa, sałatki i makarony przepyszne! Jedliśmy takze śniadania ktore również polecam. Dodatkowo bardzo niskie ceny w porównaniu z innymi miejscami za genialną jakosc jedzenia!
POLECAM

Dziękujemy, MonikaS8714
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy tam przez tydzień rozmaite potrawy z menu, ani razu nas nie zaskoczyli, zawsze tak samo smaczne i świeże! Polecamy!

Dziękujemy, martako84
Zrecenzowano 15 września 2018

Fajna Konoba z bardzo miłą obsługa . Jedzenie bardzo smaczne , wszystko świerze, przyrządzane na bieżąco. Bardzo dobre mięsa z rusztu. Smaczne sałatki. Dobre wino. Fajne miejsce na bałkańską kolację. Mają własny parking, co w tym miejscu jest bardzo przydatne.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, evetja

Konoba Galeb — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Budva, Budva Municipality
Buljarica, Budva Municipality

Petrovac, Budva Municipality
Budva, Budva Municipality

Byłeś(-aś) w Konoba Galeb? Podziel się wrażeniami!