“Pyszne, świeże i w dobrej cenie jedzenie!”
Konoba Galeb — recenzja

Konoba Galeb
Nr 1 wśród 5 Restauracje (Buljarica)

Często odwiedziliśmy tawerne o rożnych porach dnia. Zawsze miła i pomocna obsługa. Jedzenie świeże i genialne w smaku! Owoce morza z grila najlepsze w okolicy!Mięsa, sałatki i makarony przepyszne! Jedliśmy takze śniadania ktore również polecam. Dodatkowo bardzo niskie ceny w porównaniu z innymi miejscami za genialną jakosc jedzenia!
POLECAM

Dziękujemy, MonikaS8714

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy tam przez tydzień rozmaite potrawy z menu, ani razu nas nie zaskoczyli, zawsze tak samo smaczne i świeże! Polecamy!

Dziękujemy, martako84
Zrecenzowano 15 września 2018

Fajna Konoba z bardzo miłą obsługa . Jedzenie bardzo smaczne , wszystko świerze, przyrządzane na bieżąco. Bardzo dobre mięsa z rusztu. Smaczne sałatki. Dobre wino. Fajne miejsce na bałkańską kolację. Mają własny parking, co w tym miejscu jest bardzo przydatne.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, evetja
Zrecenzowano 8 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne jedzenie, porcje duże, niska cena. Przemiła obsługa. Blisko kempingu. Menu ogromne-10 min czytania. Polecamy kalmary smażone w cieście i ostre kotleciki według receptury kucharza :)

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Anka S
Zrecenzowano 4 września 2017 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy dwukrotnie. Pyszna carbonara, bardzo dobra cielęcina i kultowa sałatka "sopska". Największym atutem miejsca jest przemiła obsługa, uśmiechnięta od ucha do ucha, doświadczona kadra. Ceny bardzo dobre!

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, gpolubinska

Konoba Galeb — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Budva, Budva Municipality
Buljarica, Budva Municipality

Petrovac, Budva Municipality
Budva, Budva Municipality

Petrovac, Budva Municipality

Byłeś(-aś) w Konoba Galeb? Podziel się wrażeniami!