“Super opcja przy kempingu”
Konoba Galeb — recenzja

Konoba Galeb
Nr 1 wśród 5 Restauracje (Buljarica)
Zrecenzowano 8 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne jedzenie, porcje duże, niska cena. Przemiła obsługa. Blisko kempingu. Menu ogromne-10 min czytania. Polecamy kalmary smażone w cieście i ostre kotleciki według receptury kucharza :)

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Anka S

Zrecenzowano 4 września 2017 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy dwukrotnie. Pyszna carbonara, bardzo dobra cielęcina i kultowa sałatka "sopska". Największym atutem miejsca jest przemiła obsługa, uśmiechnięta od ucha do ucha, doświadczona kadra. Ceny bardzo dobre!

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, gpolubinska
Zrecenzowano 29 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Super posiłek, bardzo miła obsługa. Spróbowaliśmy wielu potraw- owoce morza, dania z grilla, risotto. Na pewno odwiedzimy to miejsce ponownie.
Dziękujemy za cudowne chwile spędzone ze znajomymi.

Termin wizyty: czerwiec 2017
1  Dziękujemy, 617marcinw
Zrecenzowano 22 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne potrawy polecane przez obsługującego nas kelnera, zdecydowaliśmy się na owoce morza i szczerze polecamy. Mały minus za kilka pomyłek przy podawaniu potraw.

Termin wizyty: czerwiec 2017
1  Dziękujemy, Maciej I
Zrecenzowano 10 września 2016 z urządzeń przenośnych

Właśnie tu wpadliśmy. Z dziennego menu wybraliśmy gulasz wołowy. Podali go z puree oraz dodatkową zupą. Zupa bez rewelacji, ale gulasz bardzo smaczny i porcja spora. Polecam to miejsce.

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, Jaro S

Konoba Galeb — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Budva, Budva Municipality
Buljarica, Budva Municipality

Petrovac, Budva Municipality
Budva, Budva Municipality

Byłeś(-aś) w Konoba Galeb? Podziel się wrażeniami!